Co dělají s opilcem na záchytce ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

CENÍK ZÁCHYTEK: Nejdražší v Kroměříži je za 13 tisíc za vystřízlivění.
http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/cenik-zachytek-nejdrazsi-je-v-kromerizi-jedna-noc-za-13-tisic.html

Další odpovědi
Drap

Nechají ho vystřízlivět. Může tomu však předcházet zklidnění, očištění proudem vody, převlečení, popřípadě přikurtování, pokud je zákazník agresivní.

quentos

nutno dodat, že ho nechají vystřízlivět za pěkně mastnej peníz, kterej by si neúčtoval ani nejlepší hotel (cca 50 000.-/noc)
Doplňuji:
tak to jsem trochu přehnal, nicméně řádově jsem se trefil, pro představu to stačí :{)>

dudu

Marně jsem svým dětem častokrát zdůrazňoval jak je nepříjemné sednout si holým zadkem do kopřiv. Bez výhrad se mnou souhlasily ihned poté, co si to v praxi vyzkoušeli. I takto lze ukojit přílišnou zvědavost.