postcd

Co dělají pokladní když někdo nezaplatí?

třeba ne v každém marketu vidím postávat ochranku u pokladen tak jak mohou pokladní zjistit že někdo něco ukradne, nebo co když někdo prostě nezaplatí a pokusí se utéct. jak to pokladní pak řeší?

Nejlepší odpověď
Banán88

maji ve vetsine tzv"hmotku" tj hmotna odpovednost za zbozi, a jsou pojistene, navic je pojisten i majitel prodejny.. kdo neni a tyto veci zanedbava pak to jde na triko pokladni.. Jestli jsi corkar tak nedelas dobrou vec, jestli ne tak chvala ti..

Další odpovědi
dnb

V mnoha prodejnách funguje tzv. skrytá ochranka, která vše sleduje na kamerovém záznamu skrytých kamer a zloděje odchytávají až venku nebo hned za pokladnou. Při nezaplacení u pokladny se většinou volá policie, která se podívá na kamerový záznam. Nejsou-li v prodejně kamery ani ochranka, platí stejné pravidlo jako píše Banán88