Co dělají na děstkých táborech instruktoři, vychovatelé, vedoucí s dětmi co neumí plavat ?

Nejlepší odpověď
anonym

Utopí je ?

Další odpovědi
anonym

Buď se je snaží plavat naučit, nebo jim určí jiný program v době, kdy ostatní děti plavou.
Mohou třeba škrábat brambory, chystat dříví na táborák a podobně.

Drap

Někde se je pokusí plavat naučit, a někde je opět jako neplavce po skončení tábora vrátí rodičům.

ondra07

No, řekl bych, že je učí plavat, a nebo v tom horším případě jim vymyslí jinou zábavu, když neumí plavat. :) Tak co, všichni plavat neumí, ale to neznamená, že budou sedět a koukat na ty ostatní, jak si užívají ve vodě… takže zřejmě dělají něco jiného.. :)