Amie

Co dělají muži na záchodě?

„Na záchod jdo po dvojicích jen holky“ – tuhle větu znám již ze základní školy a do nedávna jsem tomu i věřila. No, u party s klukama na pivu to zřejmě neplatí.

Holky na záchodě drbají a upravoujou se, což je všeobecně známé, ale co na tom záchodě dělají muži, pokud nepočítám prvotní úkol?
Doplňuji:
Ale vážně – než karty to uvěřím závodům kdo je lepší :D.

Nejlepší odpověď
Drap

Hrají karty a pomlouvají holky.

Další odpovědi
hanulka11

Jé, hlapi jsou větší drbny než ženský to ještě nevíš????:D:D

Rocker

Já chodím sám

Michal Kole

Na záchodě se dá dělat věcí 🙂

franku

A co když je tam hezká hajzlbábá?

Conchus

Nenech si nic nakecat. Kluci po pubertě si vyřídí svou „prvotní“ povinnost a jdou zpátky. Jsou lepší místa, kde se dá dělat všechno ostatní.