Domi Mašinka

Co dělají patnáctiletým dívkám na preventivní prohlídce?

Konkrétně tím myslím, jestli se musím svléknout úplně celá a jestli mě bude prohlížet i „tam dole“, protože klukům to tak prý dělají. děkuju za odpověď :D

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

„Tam dole“ vyšetřuje gynekolog. Pediatr (tedy dětský lékař) dělá běžnou kontrolu – váha, výška, nemocnost, zrak apod. Pravděpodobně se bude ptát, zda už máte menstruaci, jak douho, kolik dní, zda je pravidelná a popř. zda je bolestivá. Může Vás prohmatat na podbříšku. Ale pokud by měl nějaké podezření na gynekologické potíže, pošla Vás na gynekologii.

Další odpovědi
Drap

Jak už název napovídá, dělají jim prohlídku.