Co dělají černoši v Praze?

Jak se živí černoši v Praze? Nebo jak se tito černoši sem do ČR dostali? jen na Václavském náměstí v Praze jsem jich uviděl více jak 10! Děkuji.

Nejlepší odpověď
yuko

No a? A kam jezdíte Vy – na horní splav do Lidečka?

Další odpovědi
Altair-AC

Obdivují a poznávají Prahu?

Kepler

Je turistická sezóna a dozvěděli se že pražandy mají větší ko*y, než ty jejich prdelačky v subsaharské Africe. A navíc některé po černoušsích přímo touží, protože ti mají nadprůměrně velkého něco jiného.

marci1

Samozřejmě, jak kteří. Na Václavském náměstí prodávají drogy. ☹

xxx3

tak se jich po jednom zeptej. Kdyby ses ptal na vlaštovky, tak bych napsal, že přilétly z afriky, u lidí je to o dost složitější, protože se životní osudy jednotlivců často výrazně odlišují. Někdo se sem mohl dostat jako student, někdo se tu třeba už narodil, někdo další může být turista a mnoho dalších možností.

jáára

prodávaj kokain nebo drcenej paralen

yuko

Tady si nekdo dela prdel, ze?

http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/23837-cernosi-v-praze.html
Černoši v Praze
Od: gabrieljiri Datum: 26.02.17 17:28 odpovědí: 25 změna: 26.02.17 22:16
Zdravím lidičky,pracuji už x let v Rakousku jako Expedient pro FEDEX,a nedávno jsem naštivil centrum Prahy v noci tím bych se rád zeptal Neví někdo jak se živí černoši v Praze? Nebo jak se ti to černoši sem do ČR dostaly? Na první pohled mě s těchto lidi až mrazilo a obavy o zdraví jen na Václavské náměstí v Praze jsem jich uviděl 10!
Zdroj: https://www.po­radte.cz/volna-diskuze/23837-cernosi-v-praze.html