Michal Kole

Co dělají celý den bezdomovci, když do práce nechodí, peníze na nákupy nemají,byty nemají, aby třeba uklízeli, prali?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Povalují se ,žebrají, vykuřují davajky ,upíjejí krabicáky a podobné šmejdy

Další odpovědi
Drap

Mají dost času, tak mohou třeba studovat.

Braník

někteří jsou absolutně samostatní,nic nesomrujou,jen si seženou nějaký želozo,dají do sběrny a uvaří si z peněz co vydělali nebo popíjejí,ty taky nechodíš do práce a tady pokládáš přiblblé dotazy ,místo abys něco kloudného dělal,nejsi o noc lepší než oni,naopak,oni se o sebe sami dokáží postarat,ale ty ne!

Rocker

Válí se a somrujou.Co vysomrujou,pro­pijiou a prohulí.

anonym

„Třídí odpad“ , nebo tedy spíše kontrolují, co je v kontejnerech nebo v popelnicích. Když nechodí do obchodu, někde nějaké zbytky k jídlu sehnat musí.
Taky musí snáhět něco na topení, aby se mohli ohřát a musí si najít i místo na přespání. Mají jiné starosti než „domovci“ a pracující, ale také jich nemají málo.

Bedy

A co by si měl bezdomovec uklízet? A prát – Vy jste nešel někdy kolem bezdomovce? Necítil jste, jak zapáchá? V čem by si pral? Maximálně v řece.

knedlik123

ten problem nespociva v tom, ze nemaji"kde bydlet", ale v tom ,ze nesnesou uzavrenost mistnosti – cili jedna se o- rekl bych jistou fobii, jsou radsi venku a berou to i za kazdeho pocasi-nez stravit cely den v boude

anonym

Občas jim závidím, ale nechtěl bych to prožít.