bolak

Co dělaj doktoři z amputovanejma končetinama po operaci?

Může si je pacient nechat na památku stejně jako když mu třeba zubař vytrhne mléčnej zub?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Jde to do spalovny.

Na památku? :D Dobrej fór.

Další odpovědi
mosoj

Zajímavé lidi !!! Jestli je něco neetické tak je to nejspíše tato otázka.
Nicméně, že bych kvůli tomu přál někomu ať o tu haxnu přijde mě ani nenapadne!

honza19hk

na památku?? a do formaldehydu??

pokud by s jim ji neukradl ze spalovny tak ti to nedaj.

bolak

mosoj: a co konkrétně se ti zdá neetický? já se ptám na to co mě zajímá a nevím proč by měl někdo moji nohu cpát dokamen, x let byla mojí součástí, tak aspoň pohřbít bych si ji snad moh ne? (vedle želvičky)