wojdy

Co dělat se zasekanym tabletem?

Mám lenovo ideatab a1000l a furt se seká už sem stáhla i cleanmaster ale furt

Nejlepší odpověď
anonym

Vysekat ho z toho.
Doplňuji:
Kašlete na Clermaster -odinstalovat a dejte si tam tohle:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/gla­ry-utilities/
Umožňuje vyčištění počítače od nepoužívaných systémových souborů, odstranění nekorektních záznamů v registrech a smazání stop po brouzdání internetem. Dále je možno mazat historii prohlížení internetu, analyzovat velikost využitého diskového prostoru a vyhledávat duplicitní soubory, optimalizovat paměť, vyhledávat a opravovat poškozené zástupce programů,
spravovat programy spuštěné při startu Windows nebo odinstalovat jiné aplikace.

cochee

On jde program pro Widle spustit na tabletě s Androidem? :-o