Co dělá policie ve službě, když zrovna nepomáhá a nechrání ?!

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Papíruje.

Další odpovědi
anonym

Hledá Bartošovou po Itálii a škodí na sociálních sítích aby zabránila většinovým občanům organizovat lidové protesty a sdílet si kompromitující videa
s dokumentací o brutalitě jejich zásahů nebo naopak o jejím nicnedělání.

zjentek

pěšky- popíjí kafe v herně a má dilema- brnkat či nebrnkat
služ.vozem- podřimuje v autě někde u hřbitova nebo jiného okraje revíru

anonym

Hlídá v ČB cikány, aby je náhodou bílí nenapadli. Je to také záslužná činnost, protože takto alespoň bílé většině zabrání, aby se nedostala do střetu se zákonem.
Stejně tak se dá říci, že vyřizují papírovou agendu, zúčastňují se porad a školení a některé výjimky škodí a ubližují, protože si zřejmě neuvědomují, jak je v jejich práci snadné dojít ke zneužití moci veřejného činitele.

marci1

Neustále bdí.

ponovotny

vydělávají kačky zastavováním aut ;) autacku- ti převlečení do civilu jsou tam v případě demonstrací z taktických důvodů. jejich posláním je sbírat důkazy a vyhledávat centra, z kterých je dav ovládán, aby tyto mohla být zlikvidována v případě konfliktu(bitky). Protože se jedná o dost nebezpečnou práci (v případě konfliktu je v davu dvojice nebo trojice příslušníků bez pomoci), tak do toho jdou ti největší magoři (kteří si často rádi bouchnou a navíc mají pocit, že je správné si k nějakému tomu pachateli i trochu pomoct). Odpovědnost za ně má ředitelství policie.