Co dělá normální pár?

Nejlepší odpověď
quentos

žádný normální pár neexistuje, každý nalezený vzájemný cit je přece zázrak – a jsou zázraky normální?

Akorát že si to ti lidi neuvědomují a berou to jako samozřejmost.

Další odpovědi
zbynekplzen

Každý normální pár dělá něco nenormálního ,ale v průměru dělají všichni normální všechno normálně ,poněvadž se ty výstřelky v průměru vyruší,ale pozor nikdo odpovídající tomu normálnímu průměru nexistuje 🙂

anonym

Normální pár koní tahá!

led

Žije.

Drap

Myslím, že dělá normální věci a chová se normálně

Deli

Dělají to, co musí, co chtějí, co je baví a sem tam se třeba i pohádají.