akvidzerp

Co dělá Mr. Bean za práci?

Bylo to v nějakým díle toho seriálu? Mám ten dojem že ne jestli jsem viděl všechny díly. Jestli to tam nebylo tak co byste řekli že by mohl dělat za práci?
Doplňuji:
Přesně tak ptal jsem se na mr. Beana. Rowen Atkinson vím co dělá… Napadlo mně to že v tom seriálu sledujeme jeho osobní život včetně toho např. jak slaví vánoce atd. ale nikdy jsem se nedozvěděl co dělá za práci.

Nejlepší odpověď
Agneta

Skvělá otázka :D

Já bych ho typovala na malého ouřadu, který umí zacházet s tužkou, ale né s počítačem :DDD

Další odpovědi
a623682@drdr

Ja myslim, ze otazka znela jakou praci ma Mr. Bean, tedy ta serialova/fimova postava. Nikoliv to, com se zivi Rowan Atkinson.

Odpovede je, ze nevim. Pravdepodobne zadnou urcitou praci nema.

MonkeyKing

Třeba ho někdo živí (ta jeho brýlatá crush nebo přítelkyně či co), takže nepotřebuje pracovat.

marci1

Nezaregistrovala jsem v seriálu, že by se tam hovořilo o tom, jaké má zaměstnání. Mohl být nezaměstnaný, v invalidním důchodu nebo pracoval pro FBI nebo KGB. Nejpravděpodobněji to byl asi úředník na nějakém úřadu. Tam to také všem zaměstnancům trvá, jako jemu. Jen tam není tolik legrace ! 🙂

AndysekCze

V seriálu nevím, ale v realitě je nějaký vysoce postavený vědec ;)

gecco

Herec, scénárista, producent…
😉
To, že vystudoval matematiku a fyziku není v tomto kontextu podstatné…
Třeba Pavel Kříž je MUDr…

Lamalam

V seriálu netuším, ve filmu dělal hlídače v galerii.