dust8

Co dělá motorkář, když píchne? Má s sebou většinou nějakou sadu na lepení duší jako cyklisté?

Odpovědi
Kelt

Pořádný motorkář si to opraví, pokud má k tomu věci a umí to. Nevím, zda je to v povinné výbavě. Ale s píchnutou duší nemůže jet dál.

Kepler

Ano, já i můj fotr jsme sebou vozili sadu na opravu duší, nebo jednu novou duši.
Záplaty byly vulkanizační (nikoliv lepící) a bylo třeba mít i dvě montpáky, abys mohl sundat pneumatiku.

Kryšpín

Zvedne mobil a volá o pomoc.

Schluker

To zalezi. Kdyz je to v civilizaci tak je nejlepsi zavolat si asistencku nebo odvoz. Ja vozim lepici sadu na bezdusove pneu. Blbnout nekde na krajnici se sundavanim pneu a lepenim duse mi prijde jako ulet. Da se taky prubezne dofukovat a dojet km je potreba. Moznosti jsou v podstate stejne jako u auta bez rezervy…