ReHu

Co dělá Krispy Creme tak proslulou dobrotou?

Čím to je, že už jsem mnohokrát slyšela, že jsou nejlepší?
Přidávají do těsta nebo polevy tajnou přísadu?
Možná to není jen marketingem.

Odpovědi
briketka10

Krispy Kreme prodává koblihy, mezi nimi i koblihy s polevou, podávané teplé. Krispy Kreme koblihy se prodávají v supermarketech, obchodech s potravinami, cukrárnách, čerpacích stanicích, amerických obchodech Wal-Mart a Target; supermarketech Loblaws a čerpacích stanicích Petro-Canada v Kanadě; supermarketech Woolworths v Austrálii; supermarketech Tesco a čerpacích stanicích Tesco Extra a Moto ve Spojeném království.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Krispy_Kre­me

Já je nikdy nejedla a nevzala bych je do pusy jsou moc sladké :((
https://books­.google.cz/bo­oks?id=wFtwCwA­AQBAJ&pg=PT112­&lpg=PT112&dq=ta­jemstv%C3%AD+Kr­ispy+Kreme&sou­rce=bl&ots=u5yl­FzHRkw&sig=S_Ke9dDF_5uj­kIUI7r05nBBPRxE­&hl=cs&sa=X&ved=0a­hUKEwissPL1wsbLAh­WKbRQKHfqyB_UQ6A­EINTAE#v=onepa­ge&q=tajemstv%C3%AD%20­Krispy%20Kreme&f=fal­se

briketka10

To na co ses ptala sis mohla přece najít sama a otázku nepokládat
nemusíš mě jen pořád peskovat v každé Diskuzi, jako to máš ve zvyku.

briketka10

To na co ses ptala sis mohla přece najít sama a otázku nepokládat
nemusíš mě jen pořád peskovat v každé Diskuzi, jako to máš ve zvyku.

ReHu

Nikde jsem se nedočetla, proč jsou tak proslulé.
A ani ty jsi to pravděpodobně nenašla, když jsi na to neodpověděla.
Tak, když odpověď neznáš, proč odpovídáš?

briketka10

Je fakt, že jsem ji okopírovala, ale v cizině nežiju
tajný recept neznám, nikdo by mi ho neřekl a ty
koblihy jsem nikdy nejedla, protože nejím dlouho
nic sladkého.
A ano otázku jsem četla.

ReHu

Briketko, četla jsi otázku?
Já nechtěla kopírovat článek z wiki.

briketka10

A přísady jsou přísně střežená tajemství, jako
na coca – colu, atd.