Avatar uživatele
Lurius

Co dělá hudbu mysteriózní?

Teprve nedávno jsem zjistil že většinu mých srdcových filmů, her, hudby nebo třeba fotografií spojuje jedno slovo, mysteriózní…

Snažím se zjistit co to o mě vypovídá, co podle vás dělá třeba hudbu mysteriózní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orestez

Odpoveď byla označena jako užitečná

Těžká otázka, zdá se. Dokážeš se natolik ponořit do světů sfér hudby, her, filmů a obrázků, že tě nepřestávají bavit. Jsi jejich sběratelem. Pokaždé v nich najdeš hypnotický stav. Hloubáš nad původem, smyslem a dalšími možnostmi. Stojí za to, hledat další díla která tě budou těšit a provázet. Přestaň se ptát a hledej cesty jak něco mysteriózního vytvořit. Kolikrát to bude o penězích, záleží na tobě, jestli bys chtěl jít v mysteriózních cestách a pokračovat, protože přijdou další generace, které to bude zajímat.

Typický druh hororu může být, který kromě klasického strašení může uklidnit, pomáhá nalézt jistotu a vysvětlení.

Tak sem hoď kousek vzorek, nevidím zde nic.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lurius Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Autor a provedení

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Pokud blíže neurčíš tato díla, nemohou se jiní vžít do tvých pocitů. Prostě to zachycuje část tvé osobnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Řekla bych, že taky rád nad věcmi hloubáš. Nemám třeba ráda plytké filmy a seriály, rád se ponořuješ do příběhu a chceš si z toho něco odnést a ve volných chvílích se k tomu třeba znovu vracet a znovu nad tím přemýšlet. Tak to mám aspoň já.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek