hanka R+

Co dělá člověk který je anti-antifa?

předem děkuju za odpoved :)

Nejlepší odpověď
chudst

Zajimave, i kdyz to ostatnim asi prislo jednoznacne, ja si to musel skladat dohromady, protoze „antifa“ jsem pravedpodobne nikdy neslysel.

Takze, je-li „antifa“ zkratka od „antifasisty“, pak logicky dvojty zapor anti-antifasista znamena, ze je dany clovek fasistou, protoze prvni popira druhe. Je to sice hodne neobratne, ale vazne zajimave, davam hvezdicku za – pro me hodne – zajimavou otazku. Takze vase otazka by mela asi spravne znit nikoliv „co dela“, ale „jakeho je politickeho vyznani“. Pokud otazka skutecne zni, „co delaji“, pak viz. treba wikipedia nebo google (protoze popravde o neofasismus/ne­onacismus se nezajimam) :)
Doplňuji:
Berusinka: jo, tak jsem to slysel na Novinkach :) Dekuji moc za odkaz. Ale nijak se o to podrobne nezajimam, jen jsem si hral se zajimavym cestinarskym obratem hanky R+.

Další odpovědi
Berušinka

A hele, moje krevní skupina =D
No – tak antifa víš, co je – a anti taky. Takže si to jen poskládej dohromady.

A ty určitě budeš vědět tohle: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdopak-to-vi
Doplňuji:
chudst: http://www.an­tifa.cz/

eLx

když jsi „anti-anti-fa“, tak jsi jenom „fa“, prostě fašoun

baghira

V životě jsem to neslyšel, politickému extrémismu v jakékoliv podobě se vyhýbám jak čert půlměsíci.

Mohl by to být odpůrce odpůrců jisté kosmetiky :D

chudst: to by platilo pouze v binárním světě, kde by jiná možnost než „fa“ a „antifa“ neexistovala. Mně jsou třeba odporní všichni političtí extrémisté, ať už pod vlajkou nacistickou nebo antifáckou nebo jinou.

Toruk

Nácek, který bije antifašisty?