Palinoo007

Co dělá číňan na benzince v Rozvadově?

Na dialnicnej benzike pri Rozvadove, stoji stale pri McDonalde VW Passat a v nom sedi Číňan. Čo tam sakra robí?

Odpovědi
hanulka11

asi mu chutnají McDonaldové pokrmy :D:D:D

anonym

No co by,je doma!

panxnotdead

Všude je to samej cikán, vitnamec, číňan, tak se nesmíme divit

anonym

vim to .. , na te pumpe mam kamarada , pres hranice jezdim casto a vzdycky se za nim stavim na kafi .. , ten cinan je tam neco jako smenarna … -iv-