pusinka50

Co dáte zítra případným koledníkům, kteří k vám přjidou?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jiné

Hrablo na sníh

Další odpovědi
briketka10

Jiné

ke mě nikdo nechodí už hódně dlouho
co jsem se odstěhovala od mamky tam
jsme malovaly krásný vajíčka, ale děcka
chtěla jen peníze a čokoládu kinder a
vajíčko ta menší si vzaly např.holčičky, že
je máme moc hezký ale myslím od kluků
se pak válely pošlapaný po vesnici poznaly
jsme svý výtvory i sousedka a kroutily hlavou :/

I_hate

Jiné

Doplňuji:
Nedám jim nic. Nebudu otvírat dveře. Budu předstírat, že nejsem doma.

Braník

Malované nebo čerstvé vejce

koledníci dostanou malovaná vejce,panáka i něco na zub
u nás se tradice velikonoc poměrně slušně dodržuje
chodí jak mladí koledníci,/děti/tak i tlupa starších tatíků s pomlázkou,ti ale když k nám dorazí jsou už v podhroušeném stavu,tak že jen tu štampdli dostanou
a odvláčí se domů s pěknou opičkou

Danča84

Jiné

Doplňuji:
Nedávám nic, dělám že nejsem doma. Konec konců všichni tu vědí že jako sestra dělám na směny…
Když jsem jezdila na prázdniny jako malá k babičce, tam kluci chodili koledovat, a pak po sobě ty vajíčka házeli v lese. Babička říkala že na tohle vyhazovat peníze nebude, tak jsme neotvírali.
Co jsme s manželem začali bydlet spolu v malém městečku, tady koledníci chodí pořád. Dřív jsem jim otvírala, dávala jsem jim obarvená vajíčka. A oni? Otráveně – jé, zase vajíčka! Další roky jsem jim nakoupila čokolády, nic extra, v Kauflandu takové ty mega balení lízátek se zajícem, nejsem milionář. Na to se tvářili taky divně, co jim to dávám. Tak jsem přestala otvírat úplně.
Dřív chodili koledovat děti z chudých rodin, aby měli na svátky přilepšení, a byli vděční i za to vajíčko, nebo na Vánoce oříšek, jablko. Dneska chodí samí rozmazlení zhýčkanci, kapesné mají skoro větší než já plat, mám jim snad jěště dávat další peníze? Pětikoruna je jim málo, a stovku jim přeci dávat nebudu! Na ulici nepozdraví, v autobuse do mě strčí ani nezabučí na omluvu, kouřit chodí k nám za domek kde dělají bordel a ničí nám tam věci – a jim mám něco dávat???!!!!!
Otevírám jen známým co mají děti, s nimi jsme domluvení že chodí zadem, pro ty nějaké to čokoládové vajíčko mám a ráda jim ho dám. Ale pro cizí opravdu ne!

pusinka50

Jj, já taky nejradši předstírám, že nejsem doma…

pusinka50

I_hate: a co jiné?? Výprask?:-))

I_hate

Výprask? To nebude třeba! 🙂 Viz. moje odpověď pod „Doplňuji“. 🙂

pusinka50

Ad JájsemRaibek: tak to se ti povedlo, to bylo dobrý, zasmála jsem se…ikdyž chápu, že je to spíš k vzteku