pukula

Co dát příteli k narozeninám?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, mám přítele, jsme spolu asi půl roku a za chvíli má narozniny a já nevím co mu koupit, odpovědi, že já ho musím znát, si prosím nechte, je vášnivý sportovec, hraje fotbal, tenis a snad všechny sporty. Cokoli ke sportu je zbytečné, protože již vše má. Nedávno jsem měla narozeniny já a dostala jsem od něj sadu stříbra (náušnice a řetízek). Za každou radu budu opravdu vděčná, začínám už být zoufalá.
Moc děkuji

Nejlepší odpověď
Dismas

Zkus mu dát sebe.

Další odpovědi
yuko

Pozvala bych ho na sportovni vylet. Zajet si spolecne na kolech nekde k vode, zaplavat si, zahrat spolecne tenis a venovat mu maly darek – napr. trofej pro cyklisty, tricko nebo ksiltovku.

Zdroj: http://www.ori­ginalnidarky.cz/115-darky-pro-sportovce

anonym

Blowjob, bude tě milovat. Je to zdarma…

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dárek%20k%20na­rozeninám

quentos

… a vy si nechte to „si nechte“. Porušujete zásadní bod kodexu – zdvořilost.

pucipuci

Sadu kvalitních ponožek, nějakou drogerii, ta nikdy nezklame.

kolmano

Asi ti neporadím přímo, ale stejný problém jsem řešil taky asi tak před 5 lety od té doby když si během roku přítelkyně posteskne, že by něco potřebovala nebo chtěla tak si to napíšu do telefonu a když se blíží narozeni/vánoce tak mám seznam nápadů co koupit.
Je to trochu opruz to uznávám a neřeší to tvojí situaci, ale může ti to pomoc do příštích let. Pro letošek mu udělej pěknou masáž ;)