Avatar uživatele
lucinka2001

Co dát příteli k maturitě?

Dobrý den, nemáte nějaké nápady, co dát příteli k maturitě? Letos maturuji a chtěla bych ho něčím odměnit. Něco mu koupit. Napadá vás něco, co by se hodilo? A mám mu dát něco i teď v průběhu, kdy má za sebou testy a nebo, až na konci, až bude po všem? Děkuji

Zajímavá 0 před 1424 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Dej mu, až bude po všem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Těžko říct, já jsem se o to, abych se stal něčím přítelem, začal snažit 3 roky před maturitou a povedlo se mi to až 15 let po maturitě, ale doporučuji vyjít z toho, co má rád, může to být něco, co mu chutná, něco, co upotřebí při nějakém svém koníčku nebo si jiným způsobem dokáže užít, nebo nějaký (alespoň gastronomický) zážitek pro něj nebo pro vás oba. Mělo by to přijít až poté, co bude celá maturita hotová.

Sporťák (auto) nedoporučuji, protože až bude třeba někam naložit velký nákup, zavazadla na dovolenou, kus nábytku, později dítě, kočárek a podobně (ne nutně všechno najednou, ale jednou to, jindy ono), ukáže se, že se to tam nevejde.

Upravil/a: Justin1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Až bude po všem. Pěkným sporťákem neurazíš. V tuto dobu by se hodil cabriolet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Samozřejmě mu dej dárek, až bude po všem.

Zde jsou moje tipy dárků k maturitě:

  • chytré hodinky
  • sada PC her, pokud rád hraje počítačové hry
  • předplatné do fitnescentra
  • předplatné na jeho oblíbený časopis
  • vstupenka na koncert kapely, kterou má rád
  • poukázka do jeho jeho oblíbeného obchodu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Jak tu někdo napsal… pěkným sporťákem neurazíš. Ale já bych viděl… hodinky. Klasické! Chytré budou za pár let k ničemu, bo budou nový funkce, nový OS a mnoho dalšího. Kouknul bych po hodinkách nabíjených solárem a řízených DCF, nebo GPS. Hodinky sjou věc, která, pokud je kvalitní, vydrží celý život.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Cokoli, co píše Rokio jsou nesmysle. Jsou to pomíjivé konzumní dárky.

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Edison: Přestaň se prosím do mě pořád strefovat. Chováš se, jako kdybys snědl všechnu vtipnou kaši. Moje IQ je průměrné, mám standartní vzdělání a věnuji se sebevzdělávání.

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, ale je fakt, že s tím výběrem dárků ses moc nevyznamenal, dobře radí Emefej, jen s křížkem po funuse … k maturitě se dává něco, co ti ji bude přípomínat furt …

před 1420 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

To všechno je pěkné, ale evidentně houby platné, moc ti to nepomáhá. A jen tak mimochodem, netrefoval jsem se do tebe, ale do těch konzumních blábolů, cos vypustil. K matuře se dávaj dárky s trvalou hodnotou na celý život, ale to ty se svým průměrtným IQ, standarDním vzděláním a sebevzděláváním se nikdy nemůžeš pochopit.

Holt… potrefená se dycky ozve.

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Edison: Omlouvám se. Beru to zpět.

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek