lucinka2001

Co dát příteli k maturitě?

Dobrý den, nemáte nějaké nápady, co dát příteli k maturitě? Letos maturuji a chtěla bych ho něčím odměnit. Něco mu koupit. Napadá vás něco, co by se hodilo? A mám mu dát něco i teď v průběhu, kdy má za sebou testy a nebo, až na konci, až bude po všem? Děkuji

Odpovědi
Emefej

Dej mu, až bude po všem.

Justin1

Těžko říct, já jsem se o to, abych se stal něčím přítelem, začal snažit 3 roky před maturitou a povedlo se mi to až 15 let po maturitě, ale doporučuji vyjít z toho, co má rád, může to být něco, co mu chutná, něco, co upotřebí při nějakém svém koníčku nebo si jiným způsobem dokáže užít, nebo nějaký (alespoň gastronomický) zážitek pro něj nebo pro vás oba. Mělo by to přijít až poté, co bude celá maturita hotová.

Sporťák (auto) nedoporučuji, protože až bude třeba někam naložit velký nákup, zavazadla na dovolenou, kus nábytku, později dítě, kočárek a podobně (ne nutně všechno najednou, ale jednou to, jindy ono), ukáže se, že se to tam nevejde.

Drap

Až bude po všem. Pěkným sporťákem neurazíš. V tuto dobu by se hodil cabriolet.

Rokio

Samozřejmě mu dej dárek, až bude po všem.

Zde jsou moje tipy dárků k maturitě:

  • chytré hodinky
  • sada PC her, pokud rád hraje počítačové hry
  • předplatné do fitnescentra
  • předplatné na jeho oblíbený časopis
  • vstupenka na koncert kapely, kterou má rád
  • poukázka do jeho jeho oblíbeného obchodu

Edison

Jak tu někdo napsal… pěkným sporťákem neurazíš. Ale já bych viděl… hodinky. Klasické! Chytré budou za pár let k ničemu, bo budou nový funkce, nový OS a mnoho dalšího. Kouknul bych po hodinkách nabíjených solárem a řízených DCF, nebo GPS. Hodinky sjou věc, která, pokud je kvalitní, vydrží celý život.

Edison

Cokoli, co píše Rokio jsou nesmysle. Jsou to pomíjivé konzumní dárky.

Rokio

Edison: Přestaň se prosím do mě pořád strefovat. Chováš se, jako kdybys snědl všechnu vtipnou kaši. Moje IQ je průměrné, mám standartní vzdělání a věnuji se sebevzdělávání.

Mc Merkurion

… no, ale je fakt, že s tím výběrem dárků ses moc nevyznamenal, dobře radí Emefej, jen s křížkem po funuse … k maturitě se dává něco, co ti ji bude přípomínat furt …

Edison

To všechno je pěkné, ale evidentně houby platné, moc ti to nepomáhá. A jen tak mimochodem, netrefoval jsem se do tebe, ale do těch konzumních blábolů, cos vypustil. K matuře se dávaj dárky s trvalou hodnotou na celý život, ale to ty se svým průměrtným IQ, standarDním vzděláním a sebevzděláváním se nikdy nemůžeš pochopit.

Holt… potrefená se dycky ozve.

Rokio

Edison: Omlouvám se. Beru to zpět.