STUDENTKAEVA

Co dát do tomboly na ples?

Co vy věnuje to tomboly na jednak školní a jednak ples vesnický? Oba by měly být za asi 200–300Kč. Děkuji

Nejlepší odpověď
da ny

Alkohol, potravinový balíček (káva, čaje, kompoty, trvanlivý salám, klobásy, bonboniéry, čokolády aj.)
Sklo, porcelán, hrnky, svícny, svíčky, lampičku
Něco v domácích potřebách.
Drogerii, prášek na praní, kosmetický balíček, úklidové prostředky atp.
Utěrky
Peněženka, kniha, kalendář
Šperk, dekorační předměty, budík
Vidle, rýč, smeták, něco pro kutily…

Cokoliv jiného… :)

Další odpovědi
Kepler

Mně kdysi pobavila na vesnickém bále výhra pojmenovaná jako BÍLÁ YAMAHA, což byly bílé dámské kalhotky typu „tri niti v riti“ s obrázkem motocyklu a příslušným nápisem. Případně by to mohla být sada více podobných kalhotek. Taky mě napadla sada baktericidních ponožek s obsahem stříbra, která by se mohla pojmenovat STŘÍBRNÝ POKLAD.

nyjono

Klobáska nebo lahvinka potěší skoro vždy.A většinou se konzumuje ještě na tom plese.
Aby měl obsah potřebnou hodnotu, můžeš udělat balíček z nějakých dobrot.

elkon

Může to být cokoli, kravata, ponožky, karton piva, šampáňo, láhev vína, bažant, kachna, krabice nějakých bonbonů, samorost, váza, atd.