Avatar uživatele
zzzzz

Co dát do obýváku na zeď?

Preferujete natřít barvou nebo tapety? A proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Illines před 4425 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pizlicka

v jednoduchosti je krasa,takze ja svetlou barvu.nemam rada ty ruzne serepetičky povesene na zdi.potrebuji mit svetlou mistnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Jsem take pro vzdusnou zed a kdyz uz tapetu tak jen na zpestreni koutu s motivem.Je to zajimava kombinace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

Preferuji prodyšnou barvu. Záleží však na vlastním podkladu. Někdy uzavření stěny znamená zvětšení vlhkosti zdiva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

To je naprosto indivuduální a záleží na mnoha okolnostech. Mám hodně obrazů, tak tapeta nepřichází v úvahu i kdyby se mi líbila – jedině snad přetíratelná, jednobarevná. Je to čistá práce, ale nic se nesmí přehánět – kamarád si potapetoval i strop a výsledkem bylo, že to tam páchlo jak ve staré, nevětrané chalupě. Když jsem měla malé děti, dala jsem na stěny tapetu, kterou si mohly pokreslit a když povyrostly, jen jsem to přelepila jinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Když tapetu, tak nějakou termoizolační a omyvatelnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Mojí novou „láskou“ jsou stěrkové tapety, je to něco jiného než normální tapety i než malba, zajímavé a jednoduché, nepřeplácané, praktické, umožňující vlastní tvorbu. Jinak klasické tapety moc ne, i když bordury občas někam použiji jako doplněk i do vymalovaného ineriéru jako oživení. Jinak preferuji malbu, ale opravdu „malbu“ ne bílení

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek