lilalola69

Co dát bráchovi (13 let )k vánocům?

Odpovědi
Geesha

Tak jde hlavně o jeho zájmy takže třeba počítačovou hru nebo činky na posilování.

anonym

Takových otázek je tu taková spousta, že když si je projdeš, tak určitě něco vybereš.

Karol73

Projeď si nějaký letáky s věcmi nebo mrkni na net. ;)

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20k%20v%C3%A1noc­%C5%AFm

elektrikář

Možností je mnoho. Naveď jej ať napíše dopis ježíškovi a dá jej večer za okno.
Jinak co ho baví nejvíc. Mým vnukům udělám velkou radost když jim koupím kostky lega a tomu stašímu už bude 15 let Poraď se z rodiči