Kiti

Co darovat ženě, kterou vlastně neznám? – je to tchánova nová přítelkyně

Nechci nijak urazit nebo uvést do rozpaků, popravdě ani netuším v jaké cenové relaci se budeme pohybovat

Nejlepší odpověď
anonym

Jakože k vánocům? Nebo jen tak, že tam jdete na návštěvu? Já bych dala květinu, když bych k nim šla na návštěvu a třeba nějaký pěkný kalendář, takový do kabelky, to bych dala pod stromeček.

Další odpovědi
Kelt

Každou ženu potěší parfém, nebo kosmetika. Porovnejte se svým věkem a zkuste odhadnout. Když jí neznáte, a darujete jí třeba kuchařku, naznačíte jí tím, že neumí vařit. A zkuste si zjistit, co by se jí hodilo. Když jí ale neznáte, tak proč jí dávat nějaký hodnotý dárek. To záleží na Vás.

zjentek

nic ..bůhví, co se z ní vyklube. A rozpaky tím máš taky vyřešený

Silva P.

Ahoj. Myslím, že nejjistější bude kosmetika. Já miluji Dove. A modrá řada je klasika s jemnou vůni i konzistencí. Balíčkem se sprchovým gelem, tělovým mlékem a třeba krémem na ruce určitě nic nezkazíte. A cenově to bude taky myslím tak akorát. A pořídíš to v běžných prodejnách. Tady inspirace: http://www.do­ve.cz/cs/Produk­ty/Koupelova-kosmetika/defau­lt.aspx

Emefej

Dej jí vstupenku na předváděcí akci pro seniory.

anonym

Pozval bych ji na kaviár a šampáňské (zlatý déšť).
Doplňuji:
(…a holící strojek pro ženy).

Nevíteto?

Když vůbec nevíš co má ráda, tak ji dej nějakou kosmetiku (spíš pečující), nebo nějakou bonboniéru (čokoládu). 🙂

honza19hk

tchánova přítelkyně?? v tom případě přišel a odešel.

ivzez

Nic, maximálně květinu.

Proč byste měla dávat dárek někomu, koho neznáte?
Dárky dáváme lidem, k nimž máme nějaký vztah, které
máme rádi, a k terým chceme udělat radost.

Přátelství Vašeho tchána podle mne není důvodem,
proč obdarovávat jeho novou přítelkyni(, kterou už
za pár týdnů nemusí mít) …

anonym

Kelt a Čeněk Modrý
Ženě nemůžeš dát jen tak parfém, je to moc intimní a navíc se jí nikdy nestrefíš do vkusu, holicí strojek, to je ještě intimnější, to si kupují ženy samy, to jí rovnou řekni, že je chlupatá, jako opice 😁, nemůžeš ji pozvat na nic, to je přece přítelkyně otce, ne tvoje