Hungalabunga

Co dali dotyčnému do pití?

V hospodě mladý kluci dali dotyčnému něco do piva když odešel na WC, dotyčný když přišel a dopil pivo, okamžitě vystřízlivěl, a byl silně neklidný (neklid, úzkost)

Odpovědi
Kepler

Nevím, odkud to máš, chtělo by to zdroj. NEEXISTUJE přípravek, který by zlikvidoval akohol v krvi a ovlivnil jeho účinky. Jestli na něco takového někdo přijde, zasloužil by nobelovku. Na druhé straně bych přivítal vódku tablětnuju.

ReHu

A to jsi viděl na vlastní voči nebo ve filmu?

Mc Merkurion

… říká se tomu: propít se do střízlivosti … ale pak stačí si k pivu i jen čuchnout a je člověk KO, to je takovej záblesk před umrtvěním …

Edison

„Propití se do střízliva“ funguje obráceně. Pak nesmí přísun alkoholu přestat. Jakmile přestane, dojde k totálnímu KO s naprosto příšerným absťákem. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Mc Merkurion

… já teda taky: chlastám, chlastám a najednou jak z čistého nebe střízlivost … no a pak jsem se napil a to bylo tóčo …