Avatar uživatele
anonym

Co dál? Mám ukončit studium?

Mám problém, už nevím co dál, jsem na sš a nemám žádné kamarády a ani nevím jestli vůbec nějaké chci. S rodiči se pomalu ani nepozdravím, nemám to nic vůbec náladu. Jediné co mě baví, tak je práce s tátou v dílně, na zahradě, rád se projedu po vsi na motorce a proběhnu se psem. Nějvětší problém je, že mám tak rád rodiče, že se od nich nedokážu nikdy odstěhovat, najít si holku, chovat se jako dospělí, mít děti a žít si svůj život. Pořád si prohlížím fotky a už rok brečím. Jsem na gymplu, mám skoro samé jedničky, teď jsem si, ale uvědomil, že nechci na intr. Řekl jsem rodičům asi před rokem o tomto problému a ty To se spraví uvidíš mi Ti pomůžem a místo toho to vykecali babičce dědovi prostě všem příbuzným co to jen šlo a připadali si důležitě, a přišlo mi, že si z toho dělají legraci.Je mi 16 let a připadám si jak dítě.
Citím se jako kdyby mě něco dusilo nebo já nevím vůbec jak to popsat, je to strašně složité. Prostě jako, kdyby byli něco kolem mě a drželo mě a já z toho sevření chci ven, ale prostě to nejde.
Já nechci být dospělí mám z toho takový strach. Já už nevím co dál. Z tohohle už se asi nikdy nevyhrabu, budu mít prášky a už nikdy nebudu normální. No nic tak kdyby Vás něco napadlo byl bych za to moc vděčný.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nevěš hlavu, rodiče mají pravdu, časem se vše napraví

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jsi ve věku, kdy prožíváš příliš mnoho psychických i fyzických změn. Ale neboj, všechno se upraví a za nějaký čas budeš vidět všechno jinak. Prožívá to tak více mladých. Je super, že Tě baví práce s tatínkem v dílně. Dělej věci, které Tě baví a které máš rád, jezdi na motorce, běhej se psem a nauč se radovat z úplných maličkostí. Že jste všichni zdraví, že Tě baví práce v dílně, na zahradě, že svítí sluníčko, kvetou květiny. Těš na život, který máš před sebou a věř, že je život krásný a sám se o tom přesvědčíš. Přeji Ti do budoucího života laskavou a rozumnou ženu a hodné děti. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gumiczud

Běž do pr*ele s tím že něco nejde! Problém je v tom že nechceš, máš strach, v ničem jiném! Vzchop se chlape ;) jsi ještě dítě tak nevím čemu se divíš že se tak cítíš ;) Věnuj se dál tomu co tě baví, ale nezavírej se do sebe. Všechno je jen v tobě, ty si to musíš uvědomit, a né plakat. Připomínáš mi „Kyslíka“ z českého seriálu „Chlapci a chlapi“. Viděl jsi to? Příjde jako troska na vojnu, nemá to lehké, je šikanovaný. Na konci seriálu je z něj muž. Ty to taky zvládneš, jen musíš sám, vojna už není. Hlavně musíš chtít!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek