Avatar uživatele
Fyzik

Co cítíte při žízni?

U mě:

sucho v nose
potřeba mačkat rty o sebe
pocit prázdna v hlavě jakoby v oblasti mozku
trochu mi jakoby natečou prsty na rukách, mám potřebu pořád dávat ruce v pěst
někdy takový tlak v hrudi, takže zhluboka vzdychám

Co máte vy? Zamysleli jste se nad tím někdy?

Zajímavá 0 před 1729 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Adet

Sucho v krku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Žízeň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

To bylo jednou v lete takove vedro, ve 14 hodin na teplomeru 40 a ja byla domluvena na jizdu na kole. Tak jsme to posunuli na 16. hodinu, ale byla to pekna blbost. Kazdou chvilku jsem se musela napit vody. Proste sucho v ustech. A kdyz se nenapijete vcas, tak to s Vami taky muze seknout. Ted jsem v jine zemi, je velke horko, ale pojedu jen dva kilasky a v praci si dam vodu. Zazitek z mladi – jela jsem vlakem do Prahy a tam z nejakeho duvodu nemela moznost se napit. Cele odpoledne jsem nepila. Vecer jsem dobehla na posledni chvili na vlak. Mela jsem silenou zizen, ale ve vlaku nebyl restauracni vuz, podotykam, ze to bylo v roce 1985. Co ted, mela jsem silenou zizen, to se nedalo vydrzet. Stala jsem na chodbicce u otevreneho okana s sla se napit te hnusne vody v koupelne. Vsimli si me nejaci panove, co popijeli pivo a ja mela takovou zizen. Tak mi dali jedno pivo, a protoze jsem cely den nic nejedla a vypila ho cele najednou, tak jsem pak spala z Olomouce az do Ostravy, ani nevim, jak jsem se mohla vcas vzbudit, abych nedojela do Bohumina. Takze se v tom horku nezapomente napit drive, nez na Vas prijdou mdloby.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Túžbu napiť sa.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě se motá hlava a taky mě bolí, hned potom, co začnu vnímat pocit žízně, ale to už je pozdě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek