Avatar uživatele
Lotr2008

Co chcete k Vánocům?

Co si přejete? Já si od rodičů přeju nový pc, aby mohl rozjet hry na 4k kvalitu :DD A taky si přeju pc hry, a potom taky ps4 s Minecraftem na něj. Rodiče jsou na mně moc hodní a tak mi to snad koupí. A taky si přeju Lego Star Wars. Moc se na ježíška těším!!! A co dostanete vy???

Proč by někdo nechtěl dárky??? To vážně nepochopím:DD

Zajímavá 0 před 1606 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Tak rodičům řekni, že místo těch hmotných věcí, by ti mohli věnovat trochu svého času. Aby tě naučili něco o hodnotách, něco o životě, vysvětlit trochu gramatiku mateřského jazyka a jiné věci. Vůbec by ti prospělo, kdybys několik dní žádné hry nehrál, ale pohrál si s nějakými knihami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Klid!

Doplnění po doplnění otázky: Jestli to nebude o hodnotách, které zastávají ti, kteří znají vyšší hodnoty, než ty materiální.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

už jsem z majetnických přání tykajících se dárků vyrosta a ty na to věkem snad taky přijdeš…teď si přeju pohodu v kruhu rodiny, která se na Vánoce sejde…a ty hmotné už jsou jen bonus…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ty toho nechápeš víc. Třeba ze osamělí lidé zadne Vánoce ani nechtějí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… „Proč by někdo nechtěl dárky??? To vážně nepochopím:DD“ >>> to je naprosto jasný, seš ještě malej, tak nemůžeš hodně věcí pochopit, nic si z toho nedělej, všichni jsme si tím prošli …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Jak rodiče? Ježíšek, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Mně bude stačit, když se mi podaří smažený kapr, rybí polévka a bramsalát. Těším se na to už od Nového roku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
independent

Já si přeji světový mír.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

No …ty teda nejsi moc skromný dítko.
Jak často jezdíte někam na společné výlety?
K vánocům si přeju jen klid, mír a pohodu. A vypadá to, že to snad dostanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Zdraví pro moje číči a pro svý blízký 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Väčšina mi tu hovorí z duše.Skoda, že nemôžem dať bod všetkým.A škoda, že dnešné deti (až na výnimky), nepocítia Vianoce tak,ako my pred 50-timi rokmi.Darčeky boli skromné, duševné hodnoty,pokoj, láska, atmosféra a to všetko nádherné.To sa nedá kúpiť za žiadne peniaze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jack 12323

To co si přeješ ty stojí přes 30 tisíc,to je hodně, me stačí stromeček :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já už mám vánoční dárky pro všechny členy rodiny měsíc nakoupené a přispěl jsem na vánoční výdaje částkou 600 Kč (zatím).

K Vánocům si přeji, aby celá moje rodina byla spolu. Jinak nemám hmotné tužby, protože všechno, co potřebuji, už mám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Zajímavé je, že, jak se zpívá v jedné písničce, ty nejlepší věci jsou zadarmo. Přitom je tak těžké na ně dosáhnout, ale nemuselo by být.

před 1606 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek