independent

Co chce zachovat „Spolek pro zachování demokracie v ČR“ ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Upřímně nevím. Myslím, že by bylo rozumnější založit Haškovu stranu mírného pokroku v rámci zákona. Výsledek by byl asi stejný.

Další odpovědi
bububabu

No asi tu demokracii, logicky.

ivzez

Řekla bych, že to, co členové spolku považují za demokracii.

Smlouvyzdarm

Slovo zachovat v názvu spolku vnímám jako udržet něco co už tu dávno máme … tedy půjde asi o to udržet systém kde dva idioti přehlasuji jednoho Einsteina 🙂. Nejsem si jist jestli si tohle všichni uvědomují, ale to je opravdová demokracie.