Avatar uživatele
123696321

Co čekáte od chůvy?

Představte si, že k vám přijde chůva hlídat děti. Co od ní čekáte? Jak moc má být profesionální, temperamentní, nápaditá ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3483 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nečekám nic. Nedokáži si představit, že by cizí žena hlídala moje děti. Že bych instalovala kamery, abych zjistila, jak hezky se k nim chová. Děkuji, ne ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nevíteto?

Kdybych měla mít chůvu, asi by mě zajímal hezký vztah k dětem, trpělivost, empatie a jak umí děti zabavit. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danča84

Spolehlivost, profesionalitu, ověřit si dobré reference… Dále o jak staré děti se jedná, pro mladší hravost a nápaditost, pro starší i zdravou míru autority… Ale já si tedy nedovedu představit, že bych své dítě (nyní 6m) „pověsila na krk“ někomu jinému, a cizímu už tuplem ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Krátkou sukni a hluboký a široký výstřih.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

aby byla hodne oskliva ..

  • iv-

před 3483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

jasnačka, lebo keby bola sexi, to by ste s deckami ostali vy a polovička by sa venoval >chůve< :DDD

[tým som nechcel povedať, že nie ste sexi, bavíme sa o >chůve<!!!] ;)

;-Q

před 3483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

..no, vzhledem k tomu , ze klukum je 31 a 25 , tak aby se nevenovala ta" jejich " chuva uplne vsem :o)

před 3483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

I to by se teoreticky mohlo stát 🙂

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Konkurenční boj? :D Nebo na strašení, místo polednice?

před 3483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

na straseni jsem doma ja .. :p
i moje kamaradky si me najimaji ..na straseni jejich deti !
:p

před 3483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

:D Máte neoficiální palec nahoru :)

před 3483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ooo , diky..
ale ja jsem tu znama tim, ze radsi " davam " , nez dostavam ..
z minulych let uz tu mam " nahrabano " .. :) pod jinym nickem ..a co Vy ? jste tu pod prvnim..nebo ? :p
ale i tak – potesi :)

  • iv-

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Jsem tu pod druhým. K prvnímu se nehlásím, změnil jsem heslo k němu i k mailu na náhodně vygenerované, které jsem si úmyslně nepoznamenal – taková virtuální sebevražda :)
Nechtěl jsem žádat o deaktivaci profilu, za své odpovědi se nestydím.

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak jestli Vas muzu poprosit, napiste to an. do intimky… ( interni ) kdo jste byl..zustane to jen mezi nama trema :)) (mozna ) .. ja kazdyho v intimce hned mazu :o)
tedy : piste jen, jestli nejste jeden z tech" tri " :)
a me znate jako -iv- ?
:p

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak uz to vim :))

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Ktera petihvezdickova Z me praskla? :D

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Není třeba, abyste někoho podezíral, že vás práskl, už z vaší první reakce bylo jasné, že jste znalý poměrů na Odpovědích, že máte změněný nick. Nejde o to, zda se stydíte nebo nestydíte za své odpovědi, ale není fér, že jste nepožádal o deaktivaci, jak uvádíte. 🙂

před 3481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Deaktivací se u otázek a odpovědí přepisuje identita „autora“ a nelze pak podle toho dohledat své původní otázky nebo odpovědi. Proto jsme nechtěl deaktivaci.

S původním nickem jsem si nepřipsal jediný bod, naopak jsem s tímto začal od nuly. Nikdy jsem to nepopřel, naopak jsem to už nejméně jednou uvedl. V čem přesně to tedy není fér?

A proti pravidlům je vytváření více nicků za účelem získávání bodů, což také není tento případ. Pokud je to komukoli proti srsti, ať mi klidně provozovatel všechny body smaže (musí to jít přinejmenším přímo v databázi). Nelpím na nich.

A zzzzz má můj souhlas se sdělování původního nicku ostatním, stejně jako bych to řekl každému, kdo se zeptá mne. Jen jsem to nechtěl vytrubovat do světa.

před 3481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

za mnou mate jeste daleko !
:p
a mame ( meli ) jsme tu " experty " i s 50 profily :)
podle toho taky dopadli :o)

  • iv-

před 3480 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 3482 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek