Co čekáte od chůvy?

Představte si, že k vám přijde chůva hlídat děti. Co od ní čekáte? Jak moc má být profesionální, temperamentní, nápaditá ?

Nejlepší odpověď
marci1

Nečekám nic. Nedokáži si představit, že by cizí žena hlídala moje děti. Že bych instalovala kamery, abych zjistila, jak hezky se k nim chová. Děkuji, ne ! 🙂

Další odpovědi
Nevíteto?

Kdybych měla mít chůvu, asi by mě zajímal hezký vztah k dětem, trpělivost, empatie a jak umí děti zabavit. 🙂

Danča84

Spolehlivost, profesionalitu, ověřit si dobré reference… Dále o jak staré děti se jedná, pro mladší hravost a nápaditost, pro starší i zdravou míru autority… Ale já si tedy nedovedu představit, že bych své dítě (nyní 6m) „pověsila na krk“ někomu jinému, a cizímu už tuplem ne…

setapouch

Krátkou sukni a hluboký a široký výstřih.

gagaga

aby byla hodne oskliva ..

  • iv-

arygnoc

jasnačka, lebo keby bola sexi, to by ste s deckami ostali vy a polovička by sa venoval >chůve< :DDD

[tým som nechcel povedať, že nie ste sexi, bavíme sa o >chůve<!!!] ;)

;-Q

gagaga

..no, vzhledem k tomu , ze klukum je 31 a 25 , tak aby se nevenovala ta" jejich " chuva uplne vsem :o)

annas

I to by se teoreticky mohlo stát 🙂

setapouch

Konkurenční boj? :D Nebo na strašení, místo polednice?

gagaga

na straseni jsem doma ja .. :p
i moje kamaradky si me najimaji ..na straseni jejich deti !
:p

setapouch

:D Máte neoficiální palec nahoru :)

gagaga

ooo , diky..
ale ja jsem tu znama tim, ze radsi " davam " , nez dostavam ..
z minulych let uz tu mam " nahrabano " .. :) pod jinym nickem ..a co Vy ? jste tu pod prvnim..nebo ? :p
ale i tak – potesi :)

  • iv-

setapouch

Jsem tu pod druhým. K prvnímu se nehlásím, změnil jsem heslo k němu i k mailu na náhodně vygenerované, které jsem si úmyslně nepoznamenal – taková virtuální sebevražda :)
Nechtěl jsem žádat o deaktivaci profilu, za své odpovědi se nestydím.

gagaga

tak jestli Vas muzu poprosit, napiste to an. do intimky… ( interni ) kdo jste byl..zustane to jen mezi nama trema :)) (mozna ) .. ja kazdyho v intimce hned mazu :o)
tedy : piste jen, jestli nejste jeden z tech" tri " :)
a me znate jako -iv- ?
:p

gagaga

tak uz to vim :))

setapouch

Ktera petihvezdickova Z me praskla? :D

annas

Není třeba, abyste někoho podezíral, že vás práskl, už z vaší první reakce bylo jasné, že jste znalý poměrů na Odpovědích, že máte změněný nick. Nejde o to, zda se stydíte nebo nestydíte za své odpovědi, ale není fér, že jste nepožádal o deaktivaci, jak uvádíte. 🙂

setapouch

Deaktivací se u otázek a odpovědí přepisuje identita „autora“ a nelze pak podle toho dohledat své původní otázky nebo odpovědi. Proto jsme nechtěl deaktivaci.

S původním nickem jsem si nepřipsal jediný bod, naopak jsem s tímto začal od nuly. Nikdy jsem to nepopřel, naopak jsem to už nejméně jednou uvedl. V čem přesně to tedy není fér?

A proti pravidlům je vytváření více nicků za účelem získávání bodů, což také není tento případ. Pokud je to komukoli proti srsti, ať mi klidně provozovatel všechny body smaže (musí to jít přinejmenším přímo v databázi). Nelpím na nich.

A zzzzz má můj souhlas se sdělování původního nicku ostatním, stejně jako bych to řekl každému, kdo se zeptá mne. Jen jsem to nechtěl vytrubovat do světa.

gagaga

za mnou mate jeste daleko !
:p
a mame ( meli ) jsme tu " experty " i s 50 profily :)
podle toho taky dopadli :o)

  • iv-

annas

🙂