FlAsh_7

Co byste zasadili/umístili na úplně prázdnou zahradu?

Nejlepší odpověď
Rokio

Jabloně, rybíz, posezení a možná i gril.

Další odpovědi
elkon

To záleží, co má kdo rád. Ovocné stromy, okrasné dřeviny, chatku, záhony na zeleninu, záhony s květinami, jezírko a pod.

Čecho_slovák

Jak velká je zahrada, je oplocená, je na slunci nebo ve stínu a jakou má půdu jílovitou nebo písčitou? Je mnoho podmínek jak založit zahradu.

Emefej

Kvetoucí louku.

Kelt

Když dáš cokoliv na prázdnou zahradu, tak už nebude prázdná. A za tebe nebudu rozhodovat.

zjentek

Zahradní domek se spoustou zeleně.

paul1

Záleží hodně od velikosti zahrady. Určitě ale zahradní domek s přístavbou, kam bude možné ukládat nářadí. Možná nějaké malé jazírko, trochu záhonů na zeleninu, nějaké stromky – podle velikosti zahrady, dále keře (rybíz, angrešt, aronie,
amelanchier, josta, trošku jahod atd.

terkaprihodo

Být vámi, tak bych si tam vytvořila nějaké záhonky, případně rovnou skleník a začala si tam pěstovat vlastní zeleninu. Právě toto chci udělat teď na naší zahradě. Máme tam kus nevyužitého místa, tak jsem si říkala, že bych na jeho oddělení koupila neviditelné obrubníky a že bych tam začala něco užitečného pěstovat.