annas

Co byste zařadili k nejdražším „věcem“, které se nedají koupit ani sestrojit?

Jedna studentka je uvedla jako sedm divů světa.

  1. Vidět.
  2. Slyšet.
  3. Mít chuť.
  4. Zažít dojetí a slzy.
  5. Pociťovat doteky.
  6. Smát se.
  7. Milovat.

Každodenní věci, které bereme jako samozřejmost, jsou často nenaplněné, ale skutečné a nádherné…

Nejlepší odpověď
1popelka1

zdraví, protože je jen jedno
lásku, protože se nedá vynutit
smích, protože léčí
přátelé, protože bez nich by bylo smutno…

Další odpovědi
anonym

To je věc pohledu,jsme takový uzlíček emocí.
Ono – nenávidět – také někdy není špatné.

anonym

milovat,nebot láska má tisíc podob,nedá se na ní sáhnout,očichat a přesto existuje,nenávist je jen primitivní prvek

quentos

obdobná otázka tu již padla – uvádím odkaz. Uvedl jsem „svých“ sedm divů světa – byly podobně „(ne)obyčejné“.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-povazujete-za-sedm-divu-sveta