hapiky

Co byste udělali těm, kteří plivou z okna automobilu?

Nejlepší odpověď
redy

Většinou se jim to vrátí hned, jak si odplivnou:-(

Další odpovědi
Kepler

Předepsal bych povinné nošení integrálních přileb pro motorkáře. Víš jak dlouho mi to trvalo se to odnaučit, když jsem si koupil první? 🙂

bolak

Zavřel bych okýnko.

nyjono

Kdyby to šlo, bylo by dobrý jim poblít celý přední okno i oboje dveře.

klumprt

Plivnul bych jim do okna automobilu. Oko za oko, zub za zub. Chamurappiho zákoník.

gecco

Jednou se mi podařilo řidiči, který se mne, chodce na přechodu, snažil ´ urychlit´ tím, že na mne najížděl (a při přecházení jsem nijak neotálel), vhodit otevřeným okénkem dovnitř hořící cigaretu…
😉
No – za toho ´ půlčika´ ten pohled rozhodně stál…
😉