Rokio

Co byste udělali se zoofilem, který se chová necudně ke slepicím?

Který trest, či ochranné opatření byste dali zoofilovi, který znásilňuje slepice?

Podle mě by za to měl být malý trest, protože slepice nemají moc velkou cenu. Jedna má hodnotu tak 200 Kč. Pokud ji přitom zabije, tak je to malá škoda a neměl by to být ani trestný čin, protože hranice trestného činu je 10.000 Kč.

Předem děkuji za odpověď a přeji úspěšný start do nového týdne!

Odpovědi
annas

co to je necudné chování ke slepicím: Netušila jsem, že nechutnosti zoofila neznají mezí. Jeden skonil ve vězní, ne sice u nás, ale dobře mu tak.

I chov slepic má svá pravidla, i když se dá brát jako nenáročný koníček, chovatel získá vajíčka i maso.

Ale slepice to živý tvor, který vyžaduje i přístup. Dát jim to, co potřebuji, krmení, výběh, mluvit s nimi. . Mít kohouta není podmínkou, ale jeho přítomnost hejnu prospívá. Slepice jsou klidnější, protože kohout je chrání a méně se toulají. Pokud nechcete kuřata, není nutný ani kohout, aspoň Vás či sousedy nebude ráno budit.

XBylo by necudné, když by zoofil pozoroval páření kohouta se slepci, že by kohoutovi pomáhl, slepici mu držel. ˇUchylné a nepředstavitelné pro mě by opravduu bylo, že by muž mohl slepici sexuálně zneužít. Nebo může používat slepice při masturbaci. Nebo jinak slepice týrat a tak jim ublížit. t. Má svou představivost a nezáleží mu na zvířetí. takže ubližuje Myslím, že nehraje roli cena sloice, ale zoofilov zvrhlost. Je to nechutné.

Jsem překvapená.
Našla jsem, že "perverzní (37) natáčí sex se slepicemi a manželkou – vězení! – týrání u soudu,

Zvrhlík u soudu: obžalovaný střídavě pronikal do mrtvých kuřat a manželky

https://www-news-de.translate.go­og/panorama/855877846­/perverser-37-wegen-sex-mit-huehnern-hund-verurteilt-in-bradford-tier-missbrauch-sodom