co byste udělali, pokud by vám třeba doktor řekl, že vám zbývá měsíc života?

Co byste udělali? Jelikož se jedná o odborníka, jeho odhad by byl přesný a vyhnutí by nebylo.

Nejlepší odpověď
Damiana

Změnila bych lékaře. I mezi odborníky se občas najde Cvach.

Další odpovědi
quentos

to bych ještě stihl mistrovství ČR ve scrabblu, na nějž jsem letos opět kvalifikovanej :{)> takže do tý doby bych žádný vylomeniny nedělal. Po mistrovství bych vypil veškeré zásoby alkoholu, zajel navštívit všechny nejlepší přátele, pokecal s nimi o životě a bylo by to tak akorát na to, vrátit se domů, zavolat notáři a sepsat závěť… :{)>

huxa

asi bych se nejdříve šel opít s kamarády a bral bych život více na lehkou váhu (nezačal si užívat, to už dělám teď, ale více bych riskoval

Drap

Asi bych se snažil dát do pořádku své věci a pokud možno dodělat co jsem začal

venkovan

Šel bych se zeptat jiného.

radce

Určitě bych na to „nespoléhal“ a například neutratil všechny peníze, spíš bych se snažil žít stejně jako před touto informací.
Ale těžko říci, zatím se mi to nestalo, bohudík…

briketka10

koupila bych někde u stánku pančovanej alkohol, ještě maj zásoby..
aby mě s parádní opicí odvezli do špitálu, tam by mě navštěvovaly
kámošky a bylo by mi dobře :DD

Sůwa

Kdyby to řekl lékař, asi by se toho už moc dělat nedalo.
Kdyby to řekl soudce ( to je taky doktor – práv ), tak už by mne toho moc udělat nenechali.
Zažila jsem u dvou blízkých lidí podobný ortel od lékaře a nedělali dohromady nic mimořádného. Nejspíš člověk do poslední chvíle doufá…

bolak

snažil bych se urovnat všechny svoje resty z minulosti…to by bylo facek

hanulka11

nikdy to neřekne doktor přesně ano to nelze vědět přesně , asi bych se sebrala a jela umřít do mé milované země – adióóós

pusinka50

Sešla bych se s kamarádkami, začala bych chodit na homeopatickou léčbu a veškerou dostupnou alternativní medicínu, začala bych meditovat a přemýšlet, čemu všemu jsem se měla v tomto životě naučit a co se ještě naučit stihnu, rozloučila bych se se synem a řekla mu, jak moc ho mám ráda, i když to třeba neumím dát najevo, zajela bych na chalupu a rozloučila se se všemi mými známými vrstevníky, odpustila bych všem, co mi ublížili, a pak bych si vzala svého milovaného pejska na klín a v tichu a klidu bych čekala a doufala......jestli se z toho dostanu…

Mapel

Hned bych sepsal komu odkazuji jaký dluh, abych měl klid na onom světě.

pizlicka

lekar mi rekl,ze mam rok zivota.ja mu dokazala,ze se mylil.zmenila jsem zpusob zivota.

anonym

K doktorům nechodím, tak bych ani nevěděla, že mi zbývá měsíc života.
Doplňuji:
A hlavně ještě nemám důvod navždy odejít, když je život tak krásný.

Sůwa

Briketko, jenže to bys na ty kamarádky nejspíš už neviděla, nebyla by lepší kvalitní kořalka? ☺☺☺

briketka10

žebych koupila kvalitní a měly opici všechny u mě doma ??
:DD