Avatar uživatele
bubak

co byste udělali nejdřív kdybyste dostali 1 měsíc volna ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Nejdrive bych se prospal, vstal a nasnidal se :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

sbalila bych si nejnutnějších pár věci a už bych byla na letišti a frrrrrrrr pryč nejbližším letadlem do mého milovaného Ř......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

asi bych si našel brigádu.

jinak: co to je „volno“?. neznám.

jinak: kdybych měl měsíc „volno“, tak bych asi šel courat po stavebních památkách (se těším na září, jedu do Sevily se podívat na maurskou architekturu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Neviem, či myslíte absolutne voľno, alebo len pracovné.
Pri absolútnom voľne a ak by som na to mala finančný fond (čo asi nie), batoh a hurá po stopách Alexandra Veľkého z Makedonie do Indie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Podívala bych se na stav svého účtu a podle toho zvažovala možnosti, co si za ty penízky můžu dovolit. Nakonec bych ale nikam daleko ani na dlouho neodjela, protože přátelé a drahá polovice by asi stejný čas volna nedostali, a kdybych odjela sama, bylo by mi po nich nesnesitelné smutno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slevin

jestli mas love,tak karibik,jestli ne,tak vyrid veci,co dlouho odkladas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rufus

V žádném případě měsíc, v lázních jsem se už kousala nudou. Mám skromné přání: sama si zajet tak počátkem září na pět dní někde do Beskyd, podminkou by bylo bydlení umístěné přímo lesích a loukách, taktéž skromné a obyčejné…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek