bubak

co byste udělali nejdřív kdybyste dostali 1 měsíc volna ?

Nejlepší odpověď
chudst

Nejdrive bych se prospal, vstal a nasnidal se :)

Další odpovědi
hanulka11

sbalila bych si nejnutnějších pár věci a už bych byla na letišti a frrrrrrrr pryč nejbližším letadlem do mého milovaného Ř......

arygnoc

asi bych si našel brigádu.

jinak: co to je „volno“?. neznám.

jinak: kdybych měl měsíc „volno“, tak bych asi šel courat po stavebních památkách (se těším na září, jedu do Sevily se podívat na maurskou architekturu).

led

Neviem, či myslíte absolutne voľno, alebo len pracovné.
Pri absolútnom voľne a ak by som na to mala finančný fond (čo asi nie), batoh a hurá po stopách Alexandra Veľkého z Makedonie do Indie.

Katusa

Podívala bych se na stav svého účtu a podle toho zvažovala možnosti, co si za ty penízky můžu dovolit. Nakonec bych ale nikam daleko ani na dlouho neodjela, protože přátelé a drahá polovice by asi stejný čas volna nedostali, a kdybych odjela sama, bylo by mi po nich nesnesitelné smutno.

slevin

jestli mas love,tak karibik,jestli ne,tak vyrid veci,co dlouho odkladas.

Rufus

V žádném případě měsíc, v lázních jsem se už kousala nudou. Mám skromné přání: sama si zajet tak počátkem září na pět dní někde do Beskyd, podminkou by bylo bydlení umístěné přímo lesích a loukách, taktéž skromné a obyčejné…