Avatar uživatele
with.love

co byste udělali kvůli reklamaci? více v popisu.. :)

koupila jsem si plavky (v New Yorkeru před pár dny) a prostě se mi ten spodní díl nějak nelíbí. zkoušela jsem se zeptat, jestli by to šlo vyměnit, ale ač mají plavky vše úplně stejně jako po zakoupení-cedulky atd., tak to prý nejde.na jednu stranu to chápu, ale prostě chci ten druhý model těch plavek :D. takže, co bych měla říct, vymyslet si či udělat, aby mi je vzali zpět nebo vyměnili? napadá vás něco? DĚKUJUUU MOC! :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Georgo2010 před 4052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Co vím,tak se plavky a spodní prádlo z hygienických důvodů nevyměňuje,ale dělá se to,hlavně v internetových obchodech.Co mě napadá,je jedině pravda.Zavolej si vedoucí,popiš jí o co jde,přikoupíš pár maličkostí,vyjde vstříc určitě.Další možnost je prodat plavky některé z kamarádek levněji,třeba o 150 a máš po starostech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

tvoje blbost, měla sis je zkusit. Museli by se nějak poškodit, ale nesmělo by to být zaviněno tebou. Být na tvojem místě, koupím si i ty druhé plavky a tyto nechám jako rezervní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Koupit si nové a ty první dát na charitu. Pokud to nechtějí,vyměnit, tak to nepůjde, jedině snad podvodem a to ti radit nemůžeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nicozjb

Hlavně si ujasněte pojmy ve vašem případě nejde o reklamaci nic moc nevymyslíte a zamyslete nad tím jak by vám bylo kupovat zboží tohoto tipu o nemž nemáta jistotu že ho někdo nenosil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování