with.love

co byste udělali kvůli reklamaci? více v popisu.. :)

koupila jsem si plavky (v New Yorkeru před pár dny) a prostě se mi ten spodní díl nějak nelíbí. zkoušela jsem se zeptat, jestli by to šlo vyměnit, ale ač mají plavky vše úplně stejně jako po zakoupení-cedulky atd., tak to prý nejde.na jednu stranu to chápu, ale prostě chci ten druhý model těch plavek :D. takže, co bych měla říct, vymyslet si či udělat, aby mi je vzali zpět nebo vyměnili? napadá vás něco? DĚKUJUUU MOC! :))

Nejlepší odpověď
anonym

Co vím,tak se plavky a spodní prádlo z hygienických důvodů nevyměňuje,ale dělá se to,hlavně v internetových obchodech.Co mě napadá,je jedině pravda.Zavolej si vedoucí,popiš jí o co jde,přikoupíš pár maličkostí,vyjde vstříc určitě.Další možnost je prodat plavky některé z kamarádek levněji,třeba o 150 a máš po starostech.

Další odpovědi
huxa

tvoje blbost, měla sis je zkusit. Museli by se nějak poškodit, ale nesmělo by to být zaviněno tebou. Být na tvojem místě, koupím si i ty druhé plavky a tyto nechám jako rezervní.

Drap

Koupit si nové a ty první dát na charitu. Pokud to nechtějí,vyměnit, tak to nepůjde, jedině snad podvodem a to ti radit nemůžeme.

Nicozjb

Hlavně si ujasněte pojmy ve vašem případě nejde o reklamaci nic moc nevymyslíte a zamyslete nad tím jak by vám bylo kupovat zboží tohoto tipu o nemž nemáta jistotu že ho někdo nenosil.