Klára K.

Co byste udělali, kdybyste se ráno probudili, a totálně nevěděli, co je za den, a jestli máte jít do práce?

Myslím to takhle:
ráno se probudíte, a máte úplný okno, co je za den, a z nějakých šílených důvodů by vám nefungovaly žádné věci, díky kterým byste to mohli zjistit (mobil rozbitý, radio nefunguje, kalendář ukradený atd…) a tak tedy moje konečná otázka je, vydali byste se do práce, jako obvykle, nebo byste zůstali doma a „riskli to“ ?

Nejlepší odpověď
quentos

Jít do práce

Už se mi to stalo (ne že by mi někdo ukrad kalendář, ale když si nemůžete vzpomenout, co je za den, je vám stejně houby platnej). Jelikož bylo 6.50 ráno a v práci jsem měl být v 7.00, bleskově jsem se opláchl, ustrojil a mazal – za sedm minut ostrým vlčím během se to stihnout dá. Nedocvaklo mi to ani, když jsem viděl liduprázdné ulice a budovu, kde pracuju, zamčenou. Klíč od hlavního vchodu jsem s sebou neměl. A teď zlatý hřeb: ne, nevracel jsem se domů pro klíč. Volal jsem správci budovy, jak je možné, že je zamčeno, a jestli by mi nepřišel otevřít. Teprve on mi prozradil, že je sobota :{DD>

Další odpovědi
zzzzz

Jiná odpověd (ale prosím byla bych raději, kdybyste odpověděli jednoznačně.

Já pracuji z domu -)))))))

Irisa

Jiná odpověd (ale prosím byla bych raději, kdybyste odpověděli jednoznačně.

Doplňuji:
Nějaký prostředek se přece najde -_- nežiju v poušti… koupím si noviny, zeptám se kolemjdoucích… (lidi musí být, kdyby byla nějaká apokalypsa, asi by na mě nikdo v práci nečekal, že?) prostě cokoliv…
ale bráno čistě teoreticky… bych tam šla… (i když totálně nechápu smysl téhle otázky :D)

Drap

Jiná odpověd (ale prosím byla bych raději, kdybyste odpověděli jednoznačně.

Dělal bych to co běžně. Téměř každý den když se probudím tak mám zprvu okno . Každý den mám ale radost, že jsem se probudil a tudíž žiji.

mosoj

Jít do práce

Jé, je tak to se mně stalo. Když jsem přišel do práce, tak jsem zjistil že je sobota a mám volno.

Poklička

Jít do práce

bolak

Jiná odpověd (ale prosím byla bych raději, kdybyste odpověděli jednoznačně.

Šel bych se podívat do krámu, jestli je otevřenej.

I „jiná odpověď“ může bejt jednoznačná ;)

anonym

I přesto že vše fungovalo, tak jsem přišel do práce o 24 hodin dříve. Službou 24 hodin každý třetí den se mi občas stávalo, že jsem nevěděl co je za den. Třeba v neděli jsem šel nakoupit a všude zavřeno (před ´89).

Sůwa

Teď už to mám snadné, připravuji si léky do zásobníku na celý týden. Jenže zas už nechodím do práce… 🙂