marci1

Co byste udělali, kdyby Vám prodavačka při koupi losu jej (v období chřipky) 2× poplivala? 🙂

Čučela jsem jak vyoraná myš a na nic jsem se nezmohla. A stejně jsem nic nevyhrála. 🙂
Když jsem to vyprávěla kamarádce, tak se tomu smála tak, že málem spadla pod stůl. 🙂

Nejlepší odpověď
redy

Los bych nevzala, ale dneska se mi stala daleko horší věc. Prodavačka nachcípaná. Když mi balila zákusky, kejchla si tak nahlas, že se lidi zastavovali. Všechno šlo na ty zákusky. Omluvila se a řekla: mám ti dát jiný?

Držela jsem údivem ústa, no venku jsem zákusky hodila do koše.

Ale radit umím ,viď? LOS BYCH NEVZALA 🙂

Další odpovědi
ratava

Los nejíte a po setření políček si můžete umýt ruce… :o) to je asi to nejmenší… vezmu-li v supermarketech volně položené (nejen) pečivo, na které prská kde kdo (a kde co…), poprskaná madla v mhd, všudepřítomná tlačítka k otevření vstupů, koloběh bankovek a mincí a podobně- máme asi celkem povšechně dobrou imunitu :o)

(tím nechci paní nijak obhajovat, jen i bez jejího prsku mohl být los dávno oprskaný někým jiným… asi bych taky jen koukala a bez mrknutí si los vzala, u zákusků (viz Redy) bych asi už alespoň mrkala :o))

zzzzz

Tož to buď ráda, že si nevyhrála nějakou tu prasečí chřipajznu:-)
Mě minule namíchla pokladní v Globusu, dala jsem si do sáčku papírového s průhlednou folií na boku 3 koláčky a ona s tím usopleným nosem mi ten sáček otevřela a čučela dovnitř ☹ No hnus:-( Hned jsem ji řekla, ať si to pečivo nechá. Nechápu proč ji nestačilo podívat se z boku přes ten igelit, nééééé ona mi tam musela narvat rypák:-(

gecco

Nekupuju losy, ale tohle je houbeles…
😉
Prodavačce při krájení chleba část upadla na zem – suše jej zvedla a přibalila ke zbytku bochníku…
Já to přímo neviděl, kámoška byla na vývrat…
😉

anonym

pro redy
A co se divíš?Za komunsitů jsme už od prvního dne měli placenou nemocenskou, takže lidi chřipky nepřecházeli.Dnes­ka, když jsi první tři dny ZADARMO doma, tak lidi nemoci přecházejí a snaží se chodit do práce se všelijakými nemocemi.
Abych si bral kvůli nemoci dovolenou, tak to by mně mohlo být ukradeno
(takto uvažuje 90% lidí).
Ale to si politici ( tohleto prosadil Tomáš Julínek z ODS) neuvědomují, že lidi budou přecházet nemoci a budou je roznášet dále.
pro gecco
Já přímo viděl, že prodavačka v supermarketu vysypala přepravku chleba (asi 10 bochníků) na zem, sesbírala je zpět do přepravky, počkala až lidi co to viděli odejdou a bochníky narovnala do regálu s chlebem.

BANAN93

Tak na ten los snad doopravdy neplivala ne ? :D jen řekla „tfuj tfuj tfuj“. U toho kýchnutí na zákusky bych se asi taky zaseknul, to by na zakusky prskat neměla (když by prskla přímo na ně, tak bych je chtěl vyměnit) … ale myslím, že když někdo kýchne v uzavřeném prostoru a vy tam příjdete a ani o tom nevíte – tak je to podobné a asi i potřebné se střetávat s podobnými bakteriemi a viry – jinak by jsme při střetnutí s pro naší civilizaci běžnými viry mohli umírat na chřipku, jako některé od všech běžných lidí oddělené kmeny v amazonském pralese – které tato onemocnění neznají

anonym

párkrát jsem viděl, že si prodavačka za pultem olízla prst, aby oddělila sáček od dalšího a srandovní bylo, když mi nandala krájený salám a přebytek od požadované váhy sundala a strčila do pusy 🙂 stejné jsem viděl u výčepního, který přelil panáka a zbytek upil. zní to neuvěřitelně, ale je to tak

zjentek

Kdybys vytáhla kemra až z paty a vrátila jí to, tak bych se frontě na poště taky nasmál. Určitě by po tobě ta lopata už nikomu na losy neplivala.

zzzzz

Lahny komunisti vždy dbali na lid, vždyť i výbuch v Černobylu se jim podařilo pár dní tajit:-(

anonym

Máš pravdu, vždyť i v kapitalismu v Německu pár dní tajili, že tam běženci ošahávali ženy a dělali jiné neplechy.
Zkrátka každý režim utajuje to co je pro něj výhodné.

zzzzz

To se tajit muselo, aby Merklice nezáviděla, že neošahávali i ji:-D

anonym

Zapomněl jsem dodat, ono i vedení školy kde zemřela učitelka kvůli šikanování školáků TAJILO co se tam děje a klukům DALI JEN TROJKU Z CHOVÁNÍ než aby je vyloučili.To komunisti by je vyhodili ze školy HNED.

zzzzz

Komunisti by je vyhodili, pokud by některej z nich neměl tatínka třeba na ministerstvu, že:-(

anonym

A ono je to dneska jinak?Zazobaný tatínek (a ještě k tomu když sponzoruje školu), tak tihleti dětičky si ve škole můžou dovolit všechno.
Ono v každém režimu si někdo něco přizpůsobí sobě.

redy

Nebo tohle,v Prostřeno babka si strouhla prst všude krev, ještě to rozjela v tom talíři. A ke všemu to nejspíš vyhraje. Chtěla bych vidět ty lidi až se na to kouknou, se nejspíš zblj…u ☹

marci1

Ad redy: To člověk nevymyslí, což? Díky, po boji každý generálem. 🙂♥

redy

marci1.No já se bojím, kdybych něco řekla, tak mi dá co proto.
Tak raděj mlčím:-)

zzzzz

Gecco to je slabota, já v době studií dělala brigádu v jedné velké pro jistotu nejmenované pekárně, řekla bych, že jsem si tam ruce po použití WC myla jen já, no fakt to tam byl hygienický nářez:-(

gecco

No jo – potravinářký provozy…
😉
Kámoška dělala v mlékárně…