leader

Co byste udělali, kdyby vám bylo 18?

Kdybyste se teď vrátili do roku kdy vám bylo 18,co byste začali dělat,kam odcestovali a vybrali si jinou životní cestu? :)

Nejlepší odpověď
rouzi

Vrátit se do roku, kdy mi bylo osmnáct, tak nic. Ale mít osmnáct dnes, určitě bych se zařídila jinak.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… hlavně bych asi nešel na vojnu (ZVS) …

Kepler

Především bych si vybral jinou VŠ, váhal jsem mezi chemií a farmacií a rozhodl se špatně. Nikam bych se nestěhoval, doma je mi dobře.

anonym

Tak užíval bych si, poznával svět. Změnil školu na lepší a kolem 26–27 začal hledat vážný vztah s vyhlídkou do budoucna. Takže to probíhá dá se říci, tak jak chci.. ikdyž bych některé věci změnil a vrátil se ještě raději časem pár měsíců dozadu.