Avatar uživatele
anonym

Co byste udělali, kdyby se web Odpovědi.cz celý anuloval a veškeré body, otázky, odpovědi včetně přezdívek byly smazány?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Vzal/a bych to jako zprávu, že zde končím.

Tím by web zlikvidoval sám sebe, ale začít od nuly by taky nebylo od věci. Hlavně aby by byly stejné a ne stále se měnící pravidla. A hlavně aby ta pravidla byla spravedlivá ke všem. No a hlavně by to chtělo víc adminů (chápu, že jeden všechno stíhat nemůže) a hlavně chápavých a vstřícných. Myslím, že i dnešnímu adminovi je jasné, že tento web jde do kopru a taky proč.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Bylo by mi to fuk, neboť...

přece z bodů nic moc nekouká.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jiná reakce.

Počkal bych, až se architektura obnoví a hned poté bych JEL BOMBY od á… a zároveň bych šel po tom „architektovi“ jako kos po hlístu, jako fanda po svým idolu, dokud bych jej/ji za tu osudovou chybku nedostal. (;

To ale v praxi nehrozí, páč odpovědi.cz spolupracují s Googlem a říká se, že kdo má co do činění s Google, má i servery jejich úrovně a jak všichni víme, Googlu nic nemizí, ba naopak, dokáže obnovit i to, co předtím nikdy neexistovalo. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiná reakce.

Co by kdyby neni otázka na kterou by šlo odpovědět. Jsou to jen bláboly. Jakákoli odpověď by byla jen spekulace a hádání z kříšťálové koule. Pouze jedinec mdlého rozumu z toho udělá ještě anketu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Jiná reakce.

Všechno jednou končí. Bylo to pár let z mého života. Poznal jsem imaginárně pár lidí a udělal si o nich názor a ostatní si mohli udělat názor o mně. Vydržel jsem až ke zlatu a to mne těší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Vzal/a bych to jako zprávu, že zde končím.

Pracně jsem se věnoval roky odpovědím a otázkám a to by bylo všechno pryč to bych to tady asi zabalil.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktor K

Bylo by mi to fuk, neboť...

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

nyjono: I to ostatní by nevadilo?

před 1308 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek