Co byste udělali, kdybyste se dozvěděli, že je vaše dítě homo sapiens?

=============­=============
Myslel jsem (kdo si myslí, ví ho*no), že tu je skupina lidí, kteří mají rádi humor, ale zmýlil jsem se. No, nic s tím nenadělám, snad jen to, že mnou vkládané příspěvky, považujte za debilní a nekomentujte je. Děkuji vám. S pozdravem Vladimír Iljič barbakan.:-)

Nejlepší odpověď
marci1

Patřila bych k těm 30% rodičů, kteří by ho z domu nevyhnali. 🙂
Kdybychom žili v Africe: http://vtipy.or­g/narodnosti-cizinci/ 🙂

Další odpovědi
gecco

Já Arakainům s tím albem nepomáhal, takže to nemůže být ´moje dítě´…
😉

Kepler

No to je snad normální, nebo by jsi byla schopná spářit se s opicema? asi b y to byla ta nejpříznější zpráva

štamgast

Nic.

Kyta

:D,asi bych se ho vzdal,když tu čtu občas od těchto savců ,na internetu bláboly,ale je fakt,že je píšu taky a to jsem mimozemštan:DDDD,tak se smiř že tvé dítě je homo internetově..­...blbnoucí:D

zjentek

Mlátil bych ho tak dlouho, až by byl normálně na holky.

gecco

Kladeš příliš mnoho zajímavých otázek – už ani na ně mi nezbývají palce – leda bych do mašinky nacpal ty vlastní…
😉

anonym

gecco, nápodobně 🙂

marci1

Pánové, nápodobně. 🙂