Avatar uživatele
jirka F

Co byste si vyčarovali, kdybyste měli kouzelnou hůlku nebo uměli jinak čarovat?

Umíte tady někdo čarovat?

Zajímavá 0 před 864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JežíšKristus

Druhou hůlku (do zásoby)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nic, všechno co jsem chtěl mám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Jako bez nějakého omezení? Předně bych si takových magických předmětů vyčaroval víc, taky bych očaroval sám sebe, pořádně bych se nadupal, abych žádnou hůlku už nepotřeboval, taková menší omnipotence (minimálně různé schopnosti jako telekineze, teleportace, nesmrtelnost nebo alespoň nezranitelnost, věčná mladost, telepatie, neviditelnost, blesky, energie, ovládání i tvorba ohně a vůbec ovldádání všech živlů, transformace/tran­smogrifikace, omezení nebo zbavení si životních potřeb, schopnost komunikace s mrtvými – e nejen to, ale vůbec navštěvování světa mrtvých a cestování napříč sférami i časem,…).
Nenech se omezovat představivostí.
Samozřejmě taky vnější blahobyt, vylepšní… ale to už bez hůlky, protože už bych ji nepotřeboval.

Taky jsem nikdy nepochopil ty, kteří měli džina (v arabské mytologii). Jako proč si nikdy nepříli, aby sami mohli mít nějakou (magickou) moc a už nepotřebovali džina (v lahvi nebo prstenu)… mohli si přát cokoli a počet přání neměli omezený, ale riziko ztráty lampy nebo prostě toho předmětu atd tu stále je a navíc je určitě efektivnější, když k tomu nikoho nepotřebuješ a sám máš takovou moc.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Nejprve stálé zdraví mých dětí
No a pak bych se musel zamyslet, co dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Co nebo koho? Já bych si přičaroval nějakou dobrou buchtu. Teď se mně do hledáčku hodně motá Gal Gadot.

Taky bych si přičaroval tak tříletý pobyt na planetě, z který sem přiletěl Disraeli a tam bych si taky osvojil jeho schopnosti psanýho projebu.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nic. Ono to není na první pohled patrné, ale i za věci či schopnosti magicky získané se musí zaplatit a nikdy nevíš, jaká bude cena. Ne třeba v penězích, ale jinak. V krajním případě i životem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Myslím tu planetu slovových prací. Jinak, co se týče obsahu, tak samozřejmě nesahá ani po kotník Aliendronovi, to dá rozum a na planetu schopností aliendrona bych se já bál, to by mně praskla hlava, bo by mně rozervalo mozeq, noaco!

Nový příspěvek