Spartaboy

Co byste si pomysleli o chlapovi, který nosí na krku náhrdelník s růženíny?

Odpovědi
Filip84

Opravdoví magoři jsou ti kdo diktují lidem co je in a co ne.

Z povahy si nikdy nepomýšlím nic, a už vůbec si nic nepomýšlím o tom, co kdo nosí. Mně se to nemusí líbit, ale já to nenosím, takže to je jen můj subjektivní názor, protože do toho, co kdo nosí či nenosí, mi objektivně vůbec nic není.

dubraro

Opravdoví magoři jsou ti kdo diktují lidem co je in a co ne.

Dnes jsou někteří chlapi tak „vymódění“, že nějaký náhrdelník je úplná maličkost.

GM

Opravdoví magoři jsou ti kdo diktují lidem co je in a co ne.

Dvorní šašek

Nevypadá to dobře.

Rokio

Nevypadá to dobře.

Také si myslím, že to nevypadá dobře.

Drap

Je to magor.

Špatná ankert. Chybíé jiná možnost. Nelze odpovědět.

JK2021

Opravdoví magoři jsou ti kdo diktují lidem co je in a co ne.

Ať si každý nosí šperky s nerosty, jaké se mu líbí, nikdo cizí do toho nemá co strkat nos…

led

Je to lepší než tetování.

Nežně mě to překvapilo, protože „Růženín“ se považuje za „ženský kámen“

„Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme našemu k cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.
Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce…“

Zdroj: Milujeme Kameny https://miluje­mekameny.cz/ka­men/ruzenin/