Gestas

Co byste říkali na vládu složenou z SPD a KSČM?

A neříkejte, že se to nemůže stát. Výsledky ještě nejsou.

Nejlepší odpověď
Drap

I když výsledky nejsou, tak se to stát nemůže. Taková kombinace neni možná. Pokud by byla taková vláda přece jenom zvolena, nemyslel bych si nic. Každý národ má takovou vládu, jakou si zvolí.

Další odpovědi
Lamalam

Komunisté a asijský nácek? To nejde dohromady.

ivzez

Myslíte, že by se KSČM snížila k SPD?

orwell

Proč ne? Klidně bych přibral i ANO. Je na čase zabránit dalším zlodějinám, začít zvelebovat tuto zem a chránit ji před nájezdy kobylek. Je mi jedno, kdo s tím začne, ale drtivá většina stran na to evidentně nemá. Zejména ne ty profláknuté, co zde téměř 30 let řádí jako černá ruka a které nyní slibují modré z nebe. O výši dluhu, kterým nás obdařily a dalších „vymoženostech“ je zbytečné se zmiňovat.

dubraro

Konečně by byla nějaká sranda. Očekával bych rvačky v parlamentu jako v Koreji nebo Ukrajině.