Lgee

Co byste raději?

Žíly s vědomím že Bůh existuje
Nebo s vědomím že Bůh neexistuje, a připadat si tak že jste svobodní.

Odpovědi
Rokio

S vědomím že Bůh existuje

Tuto možnost bych zvolil, protože by to zároveň znamenalo, že existuje nebe, peklo a očistec.

Do očistce má celkem velkou nadějí se dostat, tam bych zaplatil za svoje hříchy, kterých jsem se na Zemi dopustil a pak bych šel do nebe a cítil bych věčnou blaženost.

Nela56

S vědomím že Bůh existuje

Drap

Jiný odpovědi.

Ujasnit si v hlavě musíš nejdříve sám, co chceš ty. Jak to máme ostatní s otázkou víry je pouze naše věc a důvěrná informace. Tobě ani taková informace nemůže nijak pomoci.