Mekel

Co byste odpověděli na konstatování, že někdo tancuje s někým, kdo dělá velké kroky?

Ahoj, ptala jsem se jednoho kluka jestli chodí do tanečních. Na to mi řekl, že tancuje s někým, kdo dělá velké kroky. Popravdě jsem touto odpovědí byla trochu zaskočena. Jsem totiž maličká (nemám ani 160 cm), tak jsem nevěděla co odpovědět…
Asi jsem to pochopila tak, že o mě nemá zájem. Potom ten ples z tanečních proběhl, a jak jsem se chystala k odchodu, tak mi řekl: „Ahoj, já jsem tě tady sháněl.“ To jsem pochopila, že jen z nouze. Jak byste tohle pochopili?

Odpovědi
Kelt

Nemohu odpovědět, protože se snažíš ostatním vnutit svůj názor a myšlení. To, že jsi to tak pochopila, neznamená, že by to tak pochopil každý. Za nějakou dobu to třeba pochopíš jinak. A o co ti jde? O něho, o tanečního partnera?

elkon

Proč se jej nezeptáš, nějaké dohady zde nemají smysl.

nyjono

Na to, abychom to jakkoli pochopili máme moc málo informací.
Z té jedné věty, co nám tady píšeš se moc pochopit nedá.
To jste spolu víc nemluvili?
Jestli ne, tak co řešíš?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.