Co byste mi doporučili za jídlo, abych ho nemusel hodně rozžvýkávat?

jedná se o to, že mám jeden den rovnátka a se zubama skoro nic nezozžvíkám, takže spíše jen hltám velká sousta.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Nějakou kaši (bramborovou, krupicovou apod.) nebo přesnídávku – tu si můžeš koupit v dětském oddělení – mají tam i masovo-zeleninové přesnídávky =P

Další odpovědi
www

Žvýkat se nemusí jakákoliv kaše.
Brambory, těstoviny, krupice, vločky, mleté maso..
Je toho přece dost a koření dělá divy! 😉

chudst

Jee, to si pamatuju :) No, at vas to moc neboli. Doporucuju treba parky, nebo rohlik s nejakym pomazankovym maslem nakrajenym na jednohubky (ale to pravdepodobne take az treba zitra ci pozitri). Anebo treba pudink. Nebo ja jeste miluju bramborovou kasi s jablecnym kompotem. Dneska to moc nehrotte, za par dni si zvyknete.

baghira

Krupicová kaše.
Nebo cokoliv, ale přes mixér :)

(To se mi to kecá, s mýma tesákama :D )

karolka<3

Dala bych spíš něco tekutějšího, takže polévky, pudinky, kaše a ty přesnídávky taky nejsou na škodu. Taky třeba jogurty nebo ty sladké rýže. A nebo, třeba roztrouhané ovoce (jabko, banány, atd) Přeju, ať vás ta bolest rychle přejde :)

hanulka11

je horko,na jídlo není ani pomyšlení … kup si melouna a ten se ti u ústech rozpyne a máš po starosti – pěkně si ho vychlaď a osvěžíš se bude ti prima