Avatar uživatele
anonym

Co byste mi doporučili za jídlo, abych ho nemusel hodně rozžvýkávat?

jedná se o to, že mám jeden den rovnátka a se zubama skoro nic nezozžvíkám, takže spíše jen hltám velká sousta.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, Deli před 4598 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Nějakou kaši (bramborovou, krupicovou apod.) nebo přesnídávku – tu si můžeš koupit v dětském oddělení – mají tam i masovo-zeleninové přesnídávky =P

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Žvýkat se nemusí jakákoliv kaše.
Brambory, těstoviny, krupice, vločky, mleté maso..
Je toho přece dost a koření dělá divy! 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Jee, to si pamatuju :) No, at vas to moc neboli. Doporucuju treba parky, nebo rohlik s nejakym pomazankovym maslem nakrajenym na jednohubky (ale to pravdepodobne take az treba zitra ci pozitri). Anebo treba pudink. Nebo ja jeste miluju bramborovou kasi s jablecnym kompotem. Dneska to moc nehrotte, za par dni si zvyknete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Krupicová kaše.
Nebo cokoliv, ale přes mixér :)

(To se mi to kecá, s mýma tesákama :D )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karolka<3

Dala bych spíš něco tekutějšího, takže polévky, pudinky, kaše a ty přesnídávky taky nejsou na škodu. Taky třeba jogurty nebo ty sladké rýže. A nebo, třeba roztrouhané ovoce (jabko, banány, atd) Přeju, ať vás ta bolest rychle přejde :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

je horko,na jídlo není ani pomyšlení … kup si melouna a ten se ti u ústech rozpyne a máš po starosti – pěkně si ho vychlaď a osvěžíš se bude ti prima

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek