Monie

Co byste mi doporučili na bradavice?

Jako malá jsem měla na prstech pár bradaviček. Byly vyléčeny a za 10 let se mi objevily znovu. Jedna na jednom prstu mi zanikla, na palci furt roste. Jednu jsem i zpozorovala na chodidle. Nemáte nějakou (i babskou) radu jak se toho zbavit? Popř jaký přípravek koupit v lékarně?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nejúčinnější a nejrychlejší (obzvlášť na chodllech) je skočit si na kožní, aby ti to vypálili tekutým dusíkem.

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nejlepe-zlikvidovat-bradavice

anonym

Monie, všeobecně platí, že bradavice mají infekční původ. Dají se léčit „babským“ způsobem a různými metodami. Účinnější je chirurgicky je nechat odstranit. Toto může podle místa jejich výskytu provést lékař kožní, specialista na drobnou chirurgii, nebo ortoped. Drobnější bradavice se dají odstranit i laserem.
Dcera měla od kožní lékařky tzv. přípravek na dermatitidy, ten je ale jen na lékařský předpis. Za to funguje bezvadně. Rozhodně bych nekupovala naslepo nic v lékárně, ale zašla rovnou k odborníkům. Dle mých zkušeností to bude řešení spolehlivější, levnější a bezpečnější.

iceT

Celkem účinná je cibule,stačí ji nakrájet na silněší plátky a přikládat na noc na postižené místo,třeba ji i obvázat obvazem a nohu strčit do ponožky.
Hlavně bradavice neodstraňovat nožem,jak to udělal jeden známý,jelikož ty potvory se pak rozlezou všude a bude jich několikanásob­ně víc.

www

Pokud věříš babským radám, snad ti pomohou.
Jestli ale ne, zajdi do lékárny a chtěj kyselinu mravenčí. Potud ti to budou umět smíchat s gelem, bezva. Jestli ne, stačí samotná kyselina, úspěch 100%.
Praxe

anonym

Vlaštovičník, přípravek Kolodium forte, potírat pouze bradavice!!

Drap

Z babských rad : Potírat vlaštovičníkem. Dalším způsobem bylo potírání bradavice vepřovou žlučí. ˇUdajně je i spolehlivé, každý den na bradavici přilepit kousek čerstvé cibule. Všechny tyto rady nejsou jednorázové a je třeba je aplikovat vždy 14 –21 dní.

Fazzz

Určitě se vykašli na ,,babské rady" a jdi na kožní. Můj táta si myslel, že mu to pomůže a nic. Nakonec mu vyrosla tak moc, že by musel podstoupit operaci. Zkoušel na to různé náplasti s žíravinou, kterou koupil normálně v lékarně, Teď používá takovou vodičku – Verrumal, a je to lepší. Ale už se toho nikdy nezbaví …

honza19hk

kudlu !