zjentek

Co byste jeden den dělali, kdybyste věděli, že vám druhej den vytrhnou dvě osmičky?

Činnost před extrakcí.

Nejlepší odpověď
briketka10

Já vůbec nevěděla, že tam půjdu, ale v jedné
byl zánět a oni si udělali RTG a hned si mně
tam nechali. Z práce jsem byla na propustku.

Najednou z toho byly 2 dole a dvě nahoře brr.

Tak mně udělali ve špitále extrakci 4 stoliček
a zašili. Na ORL jsem pak ležela tři dny „hubu“,
jako Japonka sotva dírka na cigaretu k obědu
byly karbanátky s bramborami a já tak hladová,
potom mi přišla návštěva a slupla jsem 2 sójové
tyčinky najednou a třetí si vzala na pokoj.
K večeři naštěstí podávali čevabčiči a pusa se
trochu uvolnila. Jinak po šesti dnech mi vytáhli
stehy a vůbec nic mně nebolelo, protože jsem
dostávala léky proti bolesti ty první dny.
Byl to velký zákrok.

Další odpovědi
orwell

Doporučuji dělat to, co normálně. Mám to za sebou čtyřikrát, ale postupně, ne najednou. Dost se divím, že by pan doktor chtěl dělat dva jedním vrzem, ledaže by byly na stejné straně (nahoře a dole), aby se pak dalo alespoň na té druhé straně trochu jíst. A jinak je to jeho problém, on se s tím musí poprat. Po umrtvení se to dá přežít. blbé je, že je to „daleko“ a špatně se to dělá. Já jsem strávil v ordinaci tak asi 3/4 hodiny (s každým zubem). Ale znám horší věci.

marci1

Myslela bych na to, že zítra budu mít po tom a hned bych se cítila lépe. Mysli na to, co bude potom. 🙂

Danina65

Mám za sebou všechny čtyři, u první jsem se bála jako malé, ale hodně malé dítě.V ordinaci typický posez,(šlo o dolní, tzn co nejvíce se zavrtat směrem dolů).Ruce zaryté do madel, oči sevřené a papulu dokořán. Poloomdlévající jsem se odvážila poptat, kdy už to nastane.Oči jsem otevřela, a zjistila, že na mě paní dr kouká nechápavě, měla ji už dávno v kleštích.Na druhou jsem nastoupila jako velký máza, a ona byla v zánětu a já poprvé v ordinaci řekla : Paní doktorko, necháme to, já přijdu zítra.Takže co zub, to originál, ale když píšu, tak jsem přežila, ne? 🙂

metalavenged

Zamaskovala je, ať je zubař nevidí.
Ehm.. zřejmě to, co každý den s trochou obav.

sesednizkola

ozral bych se

da ny

Možná bych si koupila tvaroh a jogurty, upekla něco dobrého k čaji, co není
třeba nijak zvlášť kousat. (stačí bábovka).. Koupila brambory na kaši atp. ;-D
Mně je vybavovali všechny 4, postupně, po jedné.
Jinak denní režim jako obvykle, žádný zbytečný strach! 😉

gagaga

berte to jako novy " zacatek " ..
jednoho dne prijdou na radu i dvojky..jed­nicky..
:p

  • iv-

briketka10

  • iv-

hele já už to mám za sebou „můstek“ a to
a 3 zubu 4 nahoře, když jsem nosila na tý
obroušený dvojce tu špičku bolelo to,
jako čert teď už jsem si zvykla 😁